Főmenü
· Főoldal
· Csevegő
· Fórumok
· Galéria
· Személyes adataid

     BKLSZ

Terembajnokság 2024


     Csevegő

Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni! Belépés vagy Regisztrálj.

     User Infó
Üdvözlünk, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Tagok:
Legutóbbi: CarissaGil
Mai: 1
Tegnapi: 0
Összesen: 3618

Látogatók:
Vendégek: 1
Tagok: 0
Összesen: 1

Balatonfüredi Kispályás Labdarugó Szövetség: Forums

furedfoci.uw.hu :: Téma megtekintése - Minden ami Foci
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Minden ami Foci
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Aréna
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mulder
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Jan 03, 2008
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Balatonfüred

HozzászólásElküldve: Hétfő Jan 28, 2008 8:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macko00 írta:
Hello! Jo ugy ahogy felsoroltam vagy kell meg valami mas is? Üdv: Mäte Nivo


Jó ugy ahogy van hamarosan felviszem Smile.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése FElhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
macko00
Newbie
Newbie


Csatlakozott: Jan 22, 2008
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: Vas Jan 27, 2008 6:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello! Jo ugy ahogy felsoroltam vagy kell meg valami mas is? Üdv: Mäte Nivo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mulder
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Jan 03, 2008
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Balatonfüred

HozzászólásElküldve: Vas Jan 27, 2008 5:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nah az első forulot is fel tudom vinni, szóval jöhetnek a gollövők Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése FElhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mulder
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Jan 03, 2008
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Balatonfüred

HozzászólásElküldve: Vas Jan 27, 2008 5:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okés felviszem amint tudom, de ugy néz ki az első forduló goljait nem tudom felvinni valami miatt, gyanítom azért mert a játékosok késöbb kerültek fel, de megcsinálom valamelyik nap.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése FElhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kzollee
Newbie
Newbie


Csatlakozott: Jan 09, 2008
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: Vas Jan 27, 2008 4:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elsö meccsen(Kanárik-Kavics 6-1):Gál Krisztián 2;Somosi Kornél 2;Ferdinánd Zoli;Kiss Zoltán
Ma Ifi 2 ellen:Halápi Zsolt 1; Kiss Zoltán 4
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
macko00
Newbie
Newbie


Csatlakozott: Jan 22, 2008
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: Vas Jan 27, 2008 1:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello! Játékosaink: Szente Zsolt, Kovács István, Csapó Róbert, Szabó András, Soós Zoltán, Soós Levente, Szekeres Miklós, Csók Sándor, Bánó Zoltán, Pajevski Barna, Gyukli Gyula, Földi Endre, Szimics Dávid, Dudás Máté. Még van kettő ember akinek hirtelen nem tudom a teljes nevét. Majd kiderítem. Tegnapi gólszerzők: Kovács István 3, Földi Endre. Múlt heti: Dudás Máté 3 Szimics Dávid, Soós Zoltán, Kovács István, Csapó Róbert
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mulder
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Jan 03, 2008
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Balatonfüred

HozzászólásElküldve: Vas Jan 27, 2008 1:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kzollee írta:
Mi is köszi Exclamation Szal a gollövök:Gál Krisztián 3;Kiss Zoltán 2;Zemen Péter Wink Thx!


esetleg az első mecs góllövöit is beirhatod ha tudod akkor azt is felviszem Smile.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése FElhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mulder
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Jan 03, 2008
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Balatonfüred

HozzászólásElküldve: Vas Jan 27, 2008 1:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

remek, jöhetnek aztán felviszem őket Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése FElhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
macko00
Newbie
Newbie


Csatlakozott: Jan 22, 2008
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: Vas Jan 27, 2008 12:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello én a nívóból vagyok, pár névvel és gólszerzővel tudok segíteni ha kell!!! A többi nevet későbbre kiderítem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mulder
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Jan 03, 2008
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Balatonfüred

HozzászólásElküldve: Vas Jan 27, 2008 9:19 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

esetleg a többi csapat is beirhatja melyik mecsen ki lőtte a gólt ha még emlékeznek rá. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése FElhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kzollee
Newbie
Newbie


Csatlakozott: Jan 09, 2008
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: Szomb Jan 26, 2008 8:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi is köszi Exclamation Szal a gollövök:Gál Krisztián 3;Kiss Zoltán 2;Zemen Péter Wink Thx!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mulder
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Jan 03, 2008
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Balatonfüred

HozzászólásElküldve: Szomb Jan 26, 2008 12:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a mai mecset Kanárik jó volt Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése FElhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mulder
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Jan 03, 2008
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Balatonfüred

HozzászólásElküldve: Hétfő Jan 21, 2008 1:25 pm    Hozzászólás témája: Minden ami Foci Hozzászólás az előzmény idézésével

Ide jöhetnek a hozzászólások Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése FElhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Aréna Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001 phpBB Group

Version 2.0.6 of PHP-Nuke Port by Tom Nitzschner © 2002 www.toms-home.com




Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre

Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is: backend.php vagy az ultramode.txt

Oldal generálás: 0.183 másodperc