Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
KaiLomax79
Mai:
2
Tegnapi:
6
Összesen:
3595
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Zánka SE
Hűtő FC
7-1
2009-01-24 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Ács-Tech Veszprém
Hűtő FC
2-0
2009-02-01 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Hűtő FC
9-0
2009-02-15 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Hűtő FC
6-1
2009-02-21 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pelikán FC
Lovarda FC Csopak
3-5
2009-01-11 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Reflex
Lovarda FC Csopak
3-0
2009-03-08 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred Junior
Lovarda FC Csopak
2-1
2009-02-21 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Lovarda FC Csopak
3-0
2009-02-14 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Red Label Várpalota
3-4
2009-02-21 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonfőkajár
Red Label Várpalota
3-0
2009-03-08 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Red Label Várpalota
0-2
2009-01-11 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Red Label Várpalota
4-1
2009-02-14 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Café La Luna
0-0
2009-01-24 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Aromax
Café La Luna
1-1
2009-01-10 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Minarik FC
Café La Luna
3-2
2009-02-14 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rezgő-Postás B.füred
Café La Luna
1-5
2009-02-21 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
Balatonfőkajár
1-4
2009-01-11 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Balatonfőkajár
0-4
2009-02-21 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
PROBIÓ BFC
Balatonfőkajár
2-9
2009-01-24 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tótvázsony SE U21
Balatonfőkajár
3-7
2009-02-14 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
Ács-Tech Veszprém
2-7
2009-01-31 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Ács-Tech Veszprém
1-2
2009-02-14 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Ács-Tech Veszprém
2-8
2009-03-08 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Ács-Tech Veszprém
0-3
2009-01-11 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Zánka SE
1-2
2009-02-15 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Zánka SE
0-2
2009-03-08 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
Zánka SE
3-1
2009-02-28 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Zánka SE
0-3
2009-01-31 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka II.
Pelikán FC
6-1
2009-01-24 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Pelikán FC
2-3
2009-02-01 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Reflex
Pelikán FC
9-1
2009-02-15 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Pelikán FC
9-2
2009-02-21 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonfőkajár
Bánó FC
2-1
2009-02-15 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Bánó FC
1-2
2009-01-24 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tótvázsony SE U21
Bánó FC
0-1
2009-02-21 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
PROBIÓ BFC
Bánó FC
2-1
2009-02-01 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Füred Junior
4-1
2009-01-11 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pelikán FC
Füred Junior
3-5
2009-03-08 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Reflex
Füred Junior
8-3
2009-01-31 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Füred Junior
1-11
2009-02-28 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Tótvázsony SE U21
5-2
2009-02-01 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Tótvázsony SE U21
3-2
2009-01-24 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
Tótvázsony SE U21
0-7
2009-02-28 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Label Várpalota
Tótvázsony SE U21
10-1
2009-02-15 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Lovarda FC Csopak
Zánka II.
0-3
2009-02-28 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred Junior
Zánka II.
2-8
2009-02-15 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Zánka II.
4-2
2009-03-08 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Romantic
Zánka II.
3-3
2009-01-31 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Ács-Tech Veszprém
Balatonudvari SE
5-0
2009-02-28 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hűtő FC
Balatonudvari SE
0-7
2009-03-08 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Balatonudvari SE
1-3
2009-01-31 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Balatonudvari SE
3-1
2009-01-11 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Reflex
4-5
2009-02-14 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka II.
Reflex
3-3
2009-02-21 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Romantic
Reflex
3-4
2009-01-11 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Reflex
3-7
2009-01-24 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Balatonszőlős
2-0
2009-02-01 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Ács-Tech Veszprém
Balatonszőlős
6-0
2009-02-15 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Balatonszőlős
1-2
2009-02-28 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hűtő FC
Balatonszőlős
1-6
2009-01-31 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Lovarda FC Csopak
Pécselyi Ifi
5-2
2009-01-31 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Pécselyi Ifi
7-2
2009-01-11 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Romantic
Pécselyi Ifi
8-1
2009-03-08 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka II.
Pécselyi Ifi
3-0
2009-02-14 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Label Várpalota
BKLC Öregfiúk
2-2
2009-02-28 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tótvázsony SE U21
BKLC Öregfiúk
1-4
2009-03-08 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
BKLC Öregfiúk
0-3
2009-01-31 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
BKLC Öregfiúk
2-4
2009-02-15 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
TLC
1-4
2009-02-21 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
TLC
2-2
2009-01-24 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
TLC
4-3
2009-02-01 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hűtő FC
TLC
3-4
2009-02-14 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Rezgő-Postás B.füred
5-2
2009-02-15 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Rezgő-Postás B.füred
4-0
2009-02-28 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Minarik FC
Rezgő-Postás B.füred
0-3
2009-01-31 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hotel Annabella
Rezgő-Postás B.füred
0-2
2009-01-10 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Szentantalfa
0-2
2009-02-14 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Ács-Tech Veszprém
Szentantalfa
3-3
2009-01-24 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Szentantalfa
1-5
2009-01-11 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Szentantalfa
2-3
2009-02-21 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Penalty FC
0-3
2009-01-31 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
PROBIÓ BFC
Penalty FC
5-6
2009-02-15 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Penalty FC
2-0
2009-02-01 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonfőkajár
Penalty FC
2-1
2009-02-28 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Reflex
Atleticó
7-3
2009-02-28 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka II.
Atleticó
2-1
2009-02-01 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pelikán FC
Atleticó
0-5
2009-01-31 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Atleticó
0-8
2009-02-15 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Red Scorpions Pécsely
0-6
2009-01-24 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred Junior
Red Scorpions Pécsely
1-3
2009-02-01 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Romantic
Red Scorpions Pécsely
2-8
2009-02-28 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Lovarda FC Csopak
Red Scorpions Pécsely
1-6
2009-02-15 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
Pécsely Up
8-1
2009-02-15 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Pécsely Up
3-1
2009-01-24 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Pécsely Up
2-3
2009-02-28 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Pécsely Up
4-1
2009-02-01 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Hotel Annabella
2-1
2009-02-15 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Aromax
Hotel Annabella
5-0
2009-02-28 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atom Anti Bt.
Hotel Annabella
3-1
2009-03-08 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Café La Luna
Hotel Annabella
3-1
2009-01-31 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rezgő-Postás B.füred
Korona Panzió
0-2
2009-01-11 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Korona Panzió
1-2
2009-02-28 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Korona Panzió
1-0
2009-01-31 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Minarik FC
Korona Panzió
6-1
2009-03-08 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Pálinkaház Piac Placc
3-0
2009-02-21 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Pálinkaház Piac Placc
3-0
2009-02-14 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Pálinkaház Piac Placc
4-0
2009-01-24 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Label Várpalota
Pálinkaház Piac Placc
3-5
2009-02-18 20:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tótvázsony SE U21
PROBIÓ BFC
2-6
2009-01-11 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
PROBIÓ BFC
3-7
2009-03-08 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
PROBIÓ BFC
1-1
2009-02-14 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Label Várpalota
PROBIÓ BFC
0-5
2009-01-31 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Füredi Zebrák
3-2
2009-02-21 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Füredi Zebrák
3-6
2009-02-14 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hűtő FC
Füredi Zebrák
1-9
2009-01-11 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Füredi Zebrák
3-3
2009-03-08 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Nívó
2-3
2009-01-11 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Nívó
2-3
2009-03-08 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonfőkajár
Nívó
2-3
2009-01-31 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
PROBIÓ BFC
Nívó
2-7
2009-02-28 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Minarik FC
1-5
2009-01-10 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atom Anti Bt.
Minarik FC
2-3
2009-02-21 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hotel Annabella
Minarik FC
0-3
2009-01-26 21:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Minarik FC
3-2
2009-02-15 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Lovarda FC Csopak
Romantic
5-6
2009-02-01 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pelikán FC
Romantic
1-10
2009-02-14 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Romantic
2-3
2009-02-21 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred Junior
Romantic
3-4
2009-01-24 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Café La Luna
Tihany Rege Cukrászda
1-3
2009-01-11 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atom Anti Bt.
Tihany Rege Cukrászda
1-4
2009-02-14 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hotel Annabella
Tihany Rege Cukrászda
0-6
2009-02-21 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Tihany Rege Cukrászda
0-4
2009-02-01 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Aromax
7-0
2009-03-08 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rezgő-Postás B.füred
Aromax
1-1
2009-02-14 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Aromax
3-5
2009-02-21 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Minarik FC
Aromax
0-1
2009-01-11 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Aromax
Vitorlás FC
5-1
2009-01-31 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hotel Annabella
Vitorlás FC
0-7
2009-02-14 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atom Anti Bt.
Vitorlás FC
1-2
2009-01-11 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Café La Luna
Vitorlás FC
2-1
2009-03-08 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Atom Anti Bt.
2-2
2009-01-10 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Café La Luna
Atom Anti Bt.
7-3
2009-02-28 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rezgő-Postás B.füred
Atom Anti Bt.
3-2
2009-01-24 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Aromax
Atom Anti Bt.
4-2
2009-02-15 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.211 másodperc