Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
BuyKetologenic
Mai:
5
Tegnapi:
1
Összesen:
3658
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2010 Selejtező
Nap
| Hét |
Hónap
|
Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
1
2
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Navila-Net Grafika
Nívó
0-9
2010-01-03 08:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tótvázsony SE U21
Szentantalfa Ifi
4-2
2010-01-03 09:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Raj FC
5-2
2010-01-03 10:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
TÖRÖLVE
Balatonszőlős
6-1
2010-01-03 10:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Duplex Drink
4-3
2010-01-03 11:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Rezgő-Postás B.füred
4-4
2010-01-03 12:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Balatonszepezd
5-5
2010-01-03 13:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hotel Annabella
Mámor FC
5-2
2010-01-03 13:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
BYC
2-1
2010-01-03 14:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Dream Team
2-1
2010-01-03 15:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Café La Luna
0-6
2010-01-03 16:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Balaton Volán
1-4
2010-01-03 16:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Tihany Rege Cukrászda
0-4
2010-01-03 17:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Penalty FC
4-3
2010-01-03 18:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Minarik FC
BKLC Öregfiúk
3-1
2010-01-03 19:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Árnyas FC
Pocca Pince
4-5
2010-01-03 19:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Kanárik-TLC2
16-0
2010-01-03 20:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Aromax
Atleticó
12-2
2010-01-03 21:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
BYC
Atleticó
3-5
2010-01-09 08:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Vitorlás FC
0-8
2010-01-09 09:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Duplex Drink
Balatonszőlős
4-11
2010-01-09 10:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
TÖRÖLVE
1-4
2010-01-09 10:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszepezd
Penalty FC
4-7
2010-01-09 11:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Dream Team
Rezgő-Postás B.füred
2-9
2010-01-09 12:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton Volán
BKLC Öregfiúk
3-5
2010-01-09 13:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Árnyas FC
Szentantalfa
3-6
2010-01-09 13:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
Café La Luna
0-10
2010-01-09 14:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tótvázsony SE U21
Red Scorpions Pécsely
0-3
2010-01-09 15:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Pécsely Up
1-9
2010-01-09 16:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Minarik FC
1-7
2010-01-09 16:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Tihany Rege Cukrászda
0-7
2010-01-09 17:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Hotel Annabella
2-4
2010-01-09 18:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Navila-Net Grafika
Kanárik-TLC2
10-1
2010-01-09 19:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
Aromax
0-6
2010-01-09 19:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Korona Panzió
4-5
2010-01-09 20:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Raj FC
Mámor FC
2-2
2010-01-09 21:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.148 másodperc