Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
BuyKetologenic
Mai:
5
Tegnapi:
1
Összesen:
3658
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2010
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Zánka SE
Pocca Pince
2-5
2010-01-16 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Hotel Annabella
4-2
2010-01-16 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Navila-Net Grafika
1-3
2010-01-16 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rezgő-Postás B.füred
Szentantalfa
2-6
2010-01-16 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
Duplex Drink
5-1
2010-01-16 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tótvázsony SE U21
Bánó FC
3-0
2010-01-16 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Dream Team
Árnyas FC
0-3
2010-01-16 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszepezd
Raj FC
5-1
2010-01-16 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Pokol Team
1-3
2010-01-16 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Tihany Rege Cukrászda
2-3
2010-01-16 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Balatonszőlős
1-5
2010-01-16 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Aromax
Korona Panzió
2-2
2010-01-16 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Mámor FC
2-1
2010-01-16 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
BYC
Kanárik-TLC2
3-3
2010-01-16 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
Nívó
2-1
2010-01-16 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Navila-Net Grafika
Zánka SE
2-4
2010-01-24 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Mámor FC
Füredi Zebrák
2-6
2010-01-24 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Duplex Drink
Balatonszepezd
1-0
2010-01-24 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Rezgő-Postás B.füred
3-5
2010-01-24 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Kanárik-TLC2
Dream Team
7-5
2010-01-24 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Szentantalfa Ifi
3-3
2010-01-24 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Korona Panzió
0-4
2010-01-24 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Red Scorpions Pécsely
6-3
2010-01-24 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Atleticó
7-3
2010-01-24 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Penalty FC
4-6
2010-01-24 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Minarik FC
Café La Luna
4-2
2010-01-24 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton Volán
Tótvázsony SE U21
0-5
2010-01-24 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hotel Annabella
Aromax
2-3
2010-01-24 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Balatonudvari SE
1-3
2010-01-24 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Raj FC
BYC
0-5
2010-01-24 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Vitorlás FC
2-4
2010-01-30 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Atleticó
6-1
2010-01-30 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Árnyas FC
BYC
0-4
2010-01-30 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Balatonudvari SE
4-1
2010-01-30 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Raj FC
Szentantalfa Ifi
1-5
2010-01-30 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
BKLC Öregfiúk
4-4
2010-01-30 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Navila-Net Grafika
Penalty FC
1-3
2010-01-30 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Füredi Zebrák
2-2
2010-01-30 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Balaton Volán
3-2
2010-01-30 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Kanárik-TLC2
Balatonszepezd
6-10
2010-01-30 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Duplex Drink
Pécselyi Ifi
5-3
2010-01-30 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Mámor FC
Red Scorpions Pécsely
0-1
2010-01-30 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Tótvázsony SE U21
0-3
2010-01-30 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hotel Annabella
Café La Luna
3-1
2010-01-30 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Pokol Team
2-2
2010-01-31 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
Balatonszőlős
3-8
2010-01-31 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Dream Team
Raj FC
4-5
2010-01-31 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Árnyas FC
Kanárik-TLC2
3-5
2010-01-31 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rezgő-Postás B.füred
Mámor FC
3-3
2010-01-31 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Bánó FC
2-4
2010-01-31 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Navila-Net Grafika
11-2
2010-01-31 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Balaton Volán
6-0
2010-01-31 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
BKLC Öregfiúk
0-5
2010-01-31 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
BYC
Duplex Drink
2-0
2010-01-31 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Korona Panzió
2-1
2010-01-31 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Minarik FC
3-4
2010-01-31 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Balatonszepezd
1-4
2010-01-31 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Hotel Annabella
3-3
2010-01-31 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Nívó
5-4
2010-01-31 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Árnyas FC
Szentantalfa Ifi
2-3
2010-02-06 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Tótvázsony SE U21
2-5
2010-02-06 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Dream Team
Balatonszepezd
4-9
2010-02-06 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Navila-Net Grafika
Balaton Volán
4-3
2010-02-06 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rezgő-Postás B.füred
Balatonudvari SE
2-3
2010-02-06 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Vitorlás FC
2-9
2010-02-06 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Red Scorpions Pécsely
1-3
2010-02-06 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Kanárik-TLC2
Pécselyi Ifi
2-1
2010-02-06 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
BKLC Öregfiúk
2-5
2010-02-06 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Penalty FC
3-4
2010-02-06 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Raj FC
Duplex Drink
3-1
2010-02-06 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Bánó FC
1-1
2010-02-06 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Café La Luna
8-0
2010-02-06 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Minarik FC
2-5
2010-02-06 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Aromax
4-2
2010-02-06 21:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Zánka SE
0-4
2010-02-07 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszepezd
Árnyas FC
8-2
2010-02-07 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Szentantalfa
1-1
2010-02-07 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton Volán
Pokol Team
1-1
2010-02-07 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
Rezgő-Postás B.füred
6-5
2010-02-07 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tótvázsony SE U21
Navila-Net Grafika
6-3
2010-02-07 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
Kanárik-TLC2
1-3
2010-02-07 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Pocca Pince
3-5
2010-02-07 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
BYC
Dream Team
15-1
2010-02-07 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Café La Luna
Korona Panzió
6-3
2010-02-07 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Tihany Rege Cukrászda
2-4
2010-02-07 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Mámor FC
7-0
2010-02-07 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Minarik FC
Hotel Annabella
2-3
2010-02-07 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Raj FC
0-5
2010-02-07 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Aromax
Pécsely Up
5-4
2010-02-07 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Nívó
4-2
2010-02-07 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Minarik FC
2-7
2010-02-20 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
BYC
Szentantalfa Ifi
2-0
2010-02-20 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Bánó FC
6-1
2010-02-20 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Árnyas FC
Duplex Drink
3-5
2010-02-20 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rezgő-Postás B.füred
BKLC Öregfiúk
1-5
2010-02-20 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Navila-Net Grafika
Pokol Team
5-6
2010-02-20 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton Volán
Zánka SE
0-3
2010-02-20 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Dream Team
Pécselyi Ifi
7-4
2010-02-20 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
Red Scorpions Pécsely
1-3
2010-02-20 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Kanárik-TLC2
Raj FC
2-3
2010-02-20 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Tótvázsony SE U21
3-7
2010-02-20 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Hotel Annabella
2-1
2010-02-20 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Mámor FC
4-2
2010-02-20 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Balatonszőlős
2-5
2010-02-20 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Aromax
Café La Luna
6-1
2010-02-20 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Mámor FC
Balatonszőlős
2-7
2010-02-20 21:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Minarik FC
Aromax
2-3
2010-03-06 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Café La Luna
Vitorlás FC
0-3
2010-03-06 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Zánka SE
8-3
2010-03-06 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Rezgő-Postás B.füred
3-4
2010-03-06 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Duplex Drink
Dream Team
3-0
2010-03-06 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Füredi Zebrák
9-3
2010-03-06 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
Balatonszepezd
5-7
2010-03-06 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Mámor FC
Szentantalfa
0-5
2010-03-06 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Raj FC
Árnyas FC
2-3
2010-03-06 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton Volán
Atleticó
0-4
2010-03-06 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tótvázsony SE U21
Penalty FC
0-1
2010-03-06 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Hotel Annabella
2-0
2010-03-06 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Balatonudvari SE
4-3
2010-03-06 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Pocca Pince
2-5
2010-03-06 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
BYC
2-6
2010-03-06 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Navila-Net Grafika
4-8
2010-03-07 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Atleticó
6-1
2010-03-07 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Café La Luna
Pécsely Up
2-1
2010-03-07 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Rezgő-Postás B.füred
3-2
2010-03-07 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Árnyas FC
1-6
2010-03-07 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
Dream Team
4-1
2010-03-07 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Szentantalfa
3-2
2010-03-07 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Duplex Drink
Kanárik-TLC2
0-3
2010-03-07 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton Volán
Pocca Pince
0-3
2010-03-07 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Minarik FC
Tihany Rege Cukrászda
1-3
2010-03-07 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Aromax
3-0
2010-03-07 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tótvázsony SE U21
Zánka SE
5-2
2010-03-07 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Füredi Zebrák
2-4
2010-03-07 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Nívó
0-3
2010-03-07 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszepezd
BYC
1-2
2010-03-07 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.258 másodperc