Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
IrmaCrawfo
Mai:
7
Tegnapi:
3
Összesen:
3647
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
1
Összesen:
2
Jelen lévő tagok:
01:
PhilomenaB
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2011
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Vitorlás FC
Balatonszőlős
3-0
2011-01-23 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Nívó
6-2
2011-02-06 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Tihany Rege Cukrászda
1-0
2011-01-30 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
TLC
6-3
2011-03-06 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Sasok
2-2
2011-02-05 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Szentantalfa
2-1
2011-02-20 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Nívó
2-1
2011-01-29 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Goóol Sport
4-3
2011-03-06 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Romantic
Rezgő-Postás B.füred
1-2
2011-03-05 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Romantic
Pokol Team
2-4
2011-01-15 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Romantic
Balatonszepezd
2-2
2011-01-29 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Romantic
Bánó FC
0-3
2011-02-05 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Red Scorpions Pécsely
0-3
2011-01-30 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Szentantalfa
7-1
2011-03-06 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Sasok
1-4
2011-02-20 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Goóol Sport
2-6
2011-01-23 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
Szentantalfa Ifi
0-3
2011-03-05 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
Pálinkaház Piac Placc
1-6
2011-02-06 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
Rendőrség
5-7
2011-01-30 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füredi Zebrák
BKLC Öregfiúk
0-1
2011-01-15 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
BKLC Öregfiúk
2-3
2011-02-05 19:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
Hotel Annabella
7-4
2011-02-20 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
Szentantalfa Ifi
3-0
2011-01-29 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
Korona Panzió
3-2
2011-03-06 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Árnyas FC
5-3
2011-01-29 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Füredi Zebrák
10-1
2011-02-05 19:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Café La Luna
1-1
2011-01-15 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Rendőrség
10-0
2011-02-20 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hotel Annabella
Korona Panzió
0-3
2011-02-06 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hotel Annabella
Füredi Zebrák
4-3
2011-01-29 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hotel Annabella
Árnyas FC
1-6
2011-01-15 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hotel Annabella
Café La Luna
2-8
2011-03-05 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Vitorlás FC
0-2
2011-02-05 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
TLC
4-2
2011-02-20 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Balatonszőlős
0-2
2011-03-06 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Tihany Rege Cukrászda
1-2
2011-01-23 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Csiten FC
4-2
2011-02-20 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Navila-Net Grafika
4-2
2011-02-06 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Duplex Drink
1-1
2011-03-05 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Goóol Sport
1-1
2011-02-06 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Vitorlás FC
1-1
2011-01-15 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
TLC
4-2
2011-01-29 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Red Scorpions Pécsely
2-2
2011-03-05 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rezgő-Postás B.füred
E.on
10-1
2011-03-06 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rezgő-Postás B.füred
Pocca Pince
3-4
2011-01-29 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rezgő-Postás B.füred
Ivánó FC
3-6
2011-01-15 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rezgő-Postás B.füred
BYC
2-4
2011-02-05 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Balatonszőlős
4-3
2011-01-30 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Nívó
2-7
2011-03-05 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Tihany Rege Cukrászda
3-5
2011-02-06 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Sasok
0-5
2011-01-15 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Korona Panzió
1-1
2011-01-30 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Café La Luna
1-1
2011-02-06 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Árnyas FC
1-2
2011-03-05 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Hotel Annabella
3-1
2011-01-23 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Navila-Net Grafika
3-2
2011-03-06 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Atleticó
1-3
2011-01-23 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Zánka SE
0-6
2011-01-30 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Csiten FC
5-2
2011-01-15 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Szentantalfa
3-6
2011-02-05 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Tihany Rege Cukrászda
2-4
2011-03-05 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Sasok
0-2
2011-01-29 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Nívó
1-2
2011-01-15 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
E.on
Pocca Pince
3-2
2011-02-05 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
E.on
Romantic
3-5
2011-02-20 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
E.on
Ivánó FC
2-8
2011-01-29 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
E.on
BYC
0-4
2011-03-05 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Rezgő-Postás B.füred
6-5
2011-01-30 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Pocca Pince
1-6
2011-01-15 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Ivánó FC
3-1
2011-03-06 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
E.on
3-1
2011-02-06 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Navila-Net Grafika
1-0
2011-01-15 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Csiten FC
11-0
2011-02-06 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Check FC
4-3
2011-03-05 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Atleticó
3-2
2011-03-06 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Café La Luna
Rendőrség
6-0
2011-03-06 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Café La Luna
Pálinkaház Piac Placc
4-4
2011-01-23 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Café La Luna
Füredi Zebrák
11-3
2011-02-20 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Café La Luna
Árnyas FC
10-2
2011-02-05 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
BYC
Romantic
5-2
2011-02-06 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
BYC
Balatonszepezd
3-4
2011-01-15 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
BYC
Bánó FC
4-3
2011-01-29 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
BYC
Pokol Team
1-4
2011-03-06 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Navila-Net Grafika
Csiten FC
5-2
2011-03-05 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Navila-Net Grafika
Check FC
4-2
2011-02-20 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Navila-Net Grafika
LK Bulls
2-4
2011-01-23 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Duplex Drink
Navila-Net Grafika
2-5
2011-01-30 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Duplex Drink
Pécselyi Ifi
8-0
2011-02-20 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Duplex Drink
Zánka SE
0-4
2011-01-23 09:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
Korona Panzió
0-8
2011-01-23 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
BKLC Öregfiúk
2-6
2011-02-20 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
Café La Luna
0-8
2011-01-30 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
Hotel Annabella
4-2
2011-03-06 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
E.on
7-2
2011-01-23 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Balatonszepezd
2-2
2011-02-05 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Rezgő-Postás B.füred
5-2
2011-02-20 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Bánó FC
2-0
2011-03-05 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszepezd
Rezgő-Postás B.füred
8-4
2011-01-23 12:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszepezd
Ivánó FC
2-3
2011-02-06 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszepezd
E.on
7-4
2011-01-30 14:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszepezd
Bánó FC
1-1
2011-02-20 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Balatonszepezd
3-1
2011-03-06 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Pokol Team
2-2
2011-02-06 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Romantic
5-2
2011-01-30 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
BYC
5-4
2011-01-23 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Árnyas FC
Rendőrség
5-5
2011-01-23 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Árnyas FC
Pálinkaház Piac Placc
2-6
2011-01-30 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Árnyas FC
Szentantalfa Ifi
3-0
2011-02-06 15:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Árnyas FC
Füredi Zebrák
11-2
2011-03-06 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
LK Bulls
Duplex Drink
4-2
2011-02-06 20:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
LK Bulls
Pécselyi Ifi
15-0
2011-03-05 13:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
LK Bulls
Zánka SE
1-1
2011-02-20 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
LK Bulls
Atleticó
5-0
2011-01-15 16:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rendőrség
BKLC Öregfiúk
1-6
2011-01-29 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rendőrség
Hotel Annabella
1-2
2011-02-05 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rendőrség
Pálinkaház Piac Placc
2-8
2011-03-05 21:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Rendőrség
Szentantalfa Ifi
9-3
2011-01-15 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Goóol Sport
Vitorlás FC
4-1
2011-01-29 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Goóol Sport
Balatonszőlős
8-2
2011-02-20 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Goóol Sport
Red Scorpions Pécsely
3-2
2011-01-15 12:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Goóol Sport
TLC
5-1
2011-02-05 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Ivánó FC
BYC
1-5
2011-02-20 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Ivánó FC
Pokol Team
1-4
2011-01-30 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Ivánó FC
Romantic
1-2
2011-01-23 11:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Ivánó FC
Pocca Pince
3-3
2011-03-05 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Sasok
Goóol Sport
2-1
2011-01-30 18:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Sasok
Red Scorpions Pécsely
4-1
2011-02-06 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Sasok
Vitorlás FC
2-0
2011-03-05 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Sasok
Szentantalfa
3-2
2011-01-23 19:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Check FC
Pécselyi Ifi
6-3
2011-02-06 18:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Check FC
Atleticó
1-1
2011-01-30 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Check FC
Duplex Drink
1-4
2011-01-15 17:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Check FC
LK Bulls
3-1
2011-03-06 15:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Csiten FC
Check FC
2-6
2011-01-23 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Csiten FC
Duplex Drink
6-3
2011-03-06 09:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Csiten FC
LK Bulls
3-5
2011-01-30 10:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.202 másodperc