Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
PabloStock
Mai:
2
Tegnapi:
1
Összesen:
3587
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2012
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Szentantalfa
Picuri FC
7-0
2012-01-21 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Szentantalfa Ifi
3-3
2012-01-21 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton Volán
Pécselyi Ifi
14-0
2012-01-21 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
BKLC Öregfiúk
5-3
2012-01-21 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Penalty FC
1-3
2012-01-21 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Tihany Rege Cukrászda
1-5
2012-01-21 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Sasok
Vit.Pizz.Alsóőrs
3-2
2012-01-21 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Bánó FC
7-2
2012-01-21 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
TLC
4-0
2012-01-21 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Füred Fanatics
4-3
2012-01-21 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Goóol Sport
Pokol Team
8-3
2012-01-21 20:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Balatonszepezd
3-0
2012-01-22 10:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Atleticó
1-2
2012-01-22 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Bánó FC
3-2
2012-01-22 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Pocca Pince
1-1
2012-01-22 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Szentantalfa Ifi
0-3
2012-01-22 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Picuri FC
3-2
2012-01-22 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Balatonudvari SE
2-1
2012-01-22 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Popeye Laguna FC
Penalty FC
3-3
2012-01-22 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Tihany Rege Cukrászda
0-2
2012-01-22 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Sasok
TLC
9-6
2012-01-22 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
Pokol Team
6-2
2012-01-22 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton Volán
Füred Fanatics
2-3
2012-01-22 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Goóol Sport
2-5
2012-01-22 20:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Vit.Pizz.Alsóőrs
2-3
2012-01-29 10:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Sasok
0-4
2012-01-29 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Picuri FC
Bánó FC
2-2
2012-01-29 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Pécsely Up
6-3
2012-01-29 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszepezd
Pécselyi Ifi
7-1
2012-01-29 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Red Scorpions Pécsely
4-0
2012-01-29 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
BKLC Öregfiúk
1-5
2012-01-29 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Atleticó
6-5
2012-01-29 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Pokol Team
2-1
2012-01-29 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
Popeye Laguna FC
3-1
2012-01-29 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Szentantalfa Ifi
2-2
2012-01-29 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
Korona Panzió
3-1
2012-01-29 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Csopak Up.
Balaton Volán
3-4
2012-01-29 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Popeye Laguna FC
Atleticó
2-3
2012-02-04 09:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Goóol Sport
4-2
2012-02-04 10:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
Füred Fanatics
1-2
2012-02-04 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Balatonszőlős
3-1
2012-02-04 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Picuri FC
10-1
2012-02-04 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Penalty FC
0-3
2012-02-04 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Balatonudvari SE
2-6
2012-02-04 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Csopak Up.
4-2
2012-02-04 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Pocca Pince
2-5
2012-02-04 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vit.Pizz.Alsóőrs
Tihany Rege Cukrászda
2-0
2012-02-04 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Popeye Laguna FC
Nívó
4-2
2012-02-04 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Szentantalfa
1-3
2012-02-04 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Sasok
Pálinkaház Piac Placc
6-2
2012-02-04 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton Volán
Balatonszepezd
4-1
2012-02-04 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Csopak Up.
Zánka SE
3-7
2012-02-05 10:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Picuri FC
BKLC Öregfiúk
0-11
2012-02-05 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Bánó FC
6-7
2012-02-05 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vit.Pizz.Alsóőrs
Pokol Team
1-0
2012-02-05 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszepezd
Pécsely Up
0-4
2012-02-05 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred Fanatics
Pécselyi Ifi
13-3
2012-02-05 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Red Scorpions Pécsely
2-2
2012-02-05 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Balaton Volán
3-0
2012-02-05 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Popeye Laguna FC
1-5
2012-02-05 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Szentantalfa
1-4
2012-02-05 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
Balatonszőlős
5-1
2012-02-05 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Korona Panzió
1-5
2012-02-05 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Goóol Sport
Sasok
0-1
2012-02-05 20:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Picuri FC
Nívó
3-8
2012-02-11 10:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Balatonszepezd
5-3
2012-02-11 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Korona Panzió
3-5
2012-02-11 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Pocca Pince
3-1
2012-02-11 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vit.Pizz.Alsóőrs
Balatonszőlős
7-0
2012-02-11 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Pécsely Up
2-8
2012-02-11 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Red Scorpions Pécsely
0-2
2012-02-11 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Pálinkaház Piac Placc
2-1
2012-02-11 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred Fanatics
Csopak Up.
1-2
2012-02-11 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Popeye Laguna FC
2-5
2012-02-11 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Szentantalfa
0-7
2012-02-11 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tivafa Alsóörs
Sasok
2012-02-11 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
Zánka SE
0-6
2012-02-11 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Goóol Sport
2-2
2012-02-11 20:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Picuri FC
7-2
2012-02-12 09:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszepezd
Füred Fanatics
2-9
2012-02-12 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa
BKLC Öregfiúk
0-3
2012-02-12 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Csopak Up.
Szentantalfa Ifi
6-0
2012-02-12 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Pokol Team
2-2
2012-02-12 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Csopak Up.
1-2
2012-02-12 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Atleticó
3-2
2012-02-12 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Bánó FC
2-3
2012-02-12 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
Pécselyi Ifi
9-0
2012-02-12 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Popeye Laguna FC
Red Scorpions Pécsely
3-3
2012-02-12 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Balaton Volán
7-1
2012-02-12 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pálinkaház Piac Placc
Vit.Pizz.Alsóőrs
2-2
2012-02-12 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Sasok
Korona Panzió
5-2
2012-02-12 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Goóol Sport
Tihany Rege Cukrászda
3-1
2012-02-12 20:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Balatonszőlős
1-1
2012-02-18 10:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred Fanatics
Balatonudvari SE
7-1
2012-02-18 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Pocca Pince
2-7
2012-02-18 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
BKLC Öregfiúk
Nívó
0-4
2012-02-18 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
Balatonszepezd
4-1
2012-02-18 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Szentantalfa
2-4
2012-02-18 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Ifi
Csopak Up.
1-7
2012-02-18 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Picuri FC
Penalty FC
1-7
2012-02-18 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
TLC
3-0
2012-02-18 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
Popeye Laguna FC
3-5
2012-02-18 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Sasok
1-5
2012-02-18 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vit.Pizz.Alsóőrs
Goóol Sport
3-0
2012-02-18 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton Volán
Zánka SE
0-2
2012-02-18 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Nívó
0-4
2012-02-25 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonudvari SE
Zánka SE
3-2
2012-02-25 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszepezd
Csopak Up.
2-5
2012-02-25 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Atleticó
Red Scorpions Pécsely
3-0
2012-02-25 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred Fanatics
Pécsely Up
2-1
2012-02-25 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa Ifi
Balaton Volán
1-3
2012-02-25 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Sasok
3-1
2012-02-25 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Picuri FC
Popeye Laguna FC
3-8
2012-02-25 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
TLC
Balatonszőlős
0-3
2012-02-25 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bánó FC
BKLC Öregfiúk
3-4
2012-02-25 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vit.Pizz.Alsóőrs
Korona Panzió
4-3
2012-02-25 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Goóol Sport
Pálinkaház Piac Placc
2-3
2012-02-25 20:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FC
Szentantalfa
2-2
2012-02-25 20:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.255 másodperc