Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
Daniel97J4
Mai:
0
Tegnapi:
0
Összesen:
3617
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
E.ON-Racer
Aromax
2-1
2012-10-24 19:00
Református (Bem) iskola
Red Scorpions Pécsely
Goóol Sport
3-1
2012-08-28 18:00
Református (Bem) iskola
La Riva
E.ON-Racer
4-6
2012-10-17 19:00
Református (Bem) iskola
Goóol Sport
E.ON-Racer
3-5
2012-10-03 19:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
Lájk Club
10-1
2012-09-19 18:00
Református (Bem) iskola
Nívó
Red Scorpions Pécsely
7-2
2012-10-10 18:00
Református (Bem) iskola
Red Scorpions Pécsely
Bánó FC
1-2
2012-09-05 19:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
Nívó
3-2
2012-09-12 18:00
Református (Bem) iskola
La Riva
Lájk Club
1-1
2012-09-05 18:00
Református (Bem) iskola
Lájk Club
Nívó
4-8
2012-10-03 18:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
Red Scorpions Pécsely
6-4
2012-09-26 18:00
Református (Bem) iskola
La Riva
Korona Panzió
2-5
2012-10-24 18:00
Református (Bem) iskola
Lájk Club
Aromax
1-10
2012-09-12 19:00
Református (Bem) iskola
Bánó FC
Lájk Club
2-4
2012-08-28 19:00
Református (Bem) iskola
Goóol Sport
La Riva
2-7
2012-09-19 19:00
Református (Bem) iskola
Lájk Club
Red Scorpions Pécsely
9-3
2012-10-17 18:00
Református (Bem) iskola
Bánó FC
E.ON-Racer
0-6
2012-10-10 19:00
Református (Bem) iskola
Aromax
Goóol Sport
7-1
2012-09-26 19:00
Református (Bem) iskola
Red Scorpions Pécsely
Aromax
2-5
2012-09-19 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
La Riva
Aromax
5-2
2012-10-03 21:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
E.ON-Racer
0-4
2012-09-05 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Aromax
La Riva
3-1
2012-10-10 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
La Riva
Bánó FC
6-3
2012-09-26 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Goóol Sport
Bánó FC
1-5
2012-09-12 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Lájk Club
Goóol Sport
2-4
2012-10-24 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Goóol Sport
BKLC Öregfiúk
5-1
2012-09-05 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
E.ON-Racer
2-11
2012-08-28 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
Lájk Club
4-6
2012-09-26 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Korona Panzió
0-4
2012-09-12 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Bánó FC
Korona Panzió
1-3
2012-10-17 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Red Scorpions Pécsely
Korona Panzió
3-5
2012-10-03 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Nívó
Korona Panzió
4-5
2012-09-19 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Bánó FC
Nívó
0-8
2012-10-24 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
Aromax
3-4
2012-08-28 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
Goóol Sport
4-6
2012-10-10 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Nívó
7-7
2012-09-26 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Bánó FC
BKLC Öregfiúk
4-5
2012-10-05 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Nívó
Goóol Sport
5-2
2012-10-17 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Lájk Club
7-5
2012-10-10 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
La Riva
BKLC Öregfiúk
11-2
2012-10-03 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Nívó
Aromax
4-4
2012-09-05 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Red Scorpions Pécsely
5-1
2012-10-24 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Red Scorpions Pécsely
La Riva
1-8
2012-09-12 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Nívó
La Riva
1-1
2012-08-28 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Aromax
BKLC Öregfiúk
7-6
2012-10-17 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Aromax
Bánó FC
6-4
2012-10-03 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
E.ON-Racer
Korona Panzió
4-2
2012-05-23 19:00
E.ON-Racer
Bánó FC
6-2
2012-04-18 19:00
Korona Panzió
Nívó
4-4
2012-06-13 19:00
Lájk Club
Bánó FC
1-6
2012-04-04 19:00
BKLC Öregfiúk
La Riva
3-7
2012-05-30 19:00
E.ON-Racer
Goóol Sport
4-2
2012-05-16 18:00
Aromax
Nívó
6-2
2012-05-02 19:00
Nívó
Lájk Club
3-4
2012-05-09 20:00
Aromax
Korona Panzió
8-2
2012-06-06 19:00
Nívó
BKLC Öregfiúk
8-4
2012-06-20 19:00
Lájk Club
E.ON-Racer
3-5
2012-05-09 19:00
Goóol Sport
Nívó
1-5
2012-04-18 18:00
La Riva
Nívó
3-6
2012-04-04 19:00
Korona Panzió
Bánó FC
3-3
2012-05-30 19:00
BKLC Öregfiúk
Bánó FC
3-5
2012-05-16 19:00
E.ON-Racer
La Riva
1-0
2012-05-02 18:00
Korona Panzió
La Riva
2-3
2012-04-11 18:00
Bánó FC
La Riva
1-6
2012-06-13 19:00
Nívó
E.ON-Racer
0-7
2012-04-25 19:00
Bánó FC
Red Scorpions Pécsely
7-2
2012-05-23 19:00
Red Scorpions Pécsely
BKLC Öregfiúk
3-4
2012-05-09 19:00
Lájk Club
La Riva
2-10
2012-04-18 18:00
BKLC Öregfiúk
Aromax
2-13
2012-04-11 19:00
La Riva
Red Scorpions Pécsely
6-3
2012-06-06 18:00
Korona Panzió
Red Scorpions Pécsely
4-1
2012-05-16 18:00
Goóol Sport
Lájk Club
4-1
2012-05-02 18:00
Bánó FC
Aromax
4-11
2012-04-25 20:00
Red Scorpions Pécsely
Lájk Club
1-4
2012-06-13 18:00
E.ON-Racer
BKLC Öregfiúk
4-3
2012-04-04 19:00
Aromax
E.ON-Racer
3-3
2012-06-06 18:00
Goóol Sport
Korona Panzió
1-7
2012-05-09 20:00
La Riva
Goóol Sport
2-2
2012-04-25 19:00
Red Scorpions Pécsely
E.ON-Racer
3-3
2012-04-11 18:00
Nívó
Bánó FC
1-2
2012-06-06 19:00
Goóol Sport
Aromax
4-5
2012-05-23 18:00
Korona Panzió
BKLC Öregfiúk
5-0
2012-05-02 19:00
Aromax
Red Scorpions Pécsely
6-1
2012-04-18 19:00
BKLC Öregfiúk
Goóol Sport
1-1
2012-06-13 19:00
Goóol Sport
Red Scorpions Pécsely
7-3
2012-04-04 18:00
Red Scorpions Pécsely
Nívó
2-8
2012-05-30 18:00
Aromax
Lájk Club
13-2
2012-05-16 19:00
Lájk Club
Korona Panzió
2-3
2012-04-25 20:00
Bánó FC
Goóol Sport
0-1
2012-04-11 19:00
Lájk Club
BKLC Öregfiúk
4-0
2012-06-06 19:00
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.201 másodperc