Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
Daniel97J4
Mai:
0
Tegnapi:
0
Összesen:
3617
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Eredmények - BKLSZ Bajnokság - Szabadtéri Bajnokság 2013
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Aromax
LTP FC
12-3
2013-04-11 19:00
Református (Bem) iskola
Goóol Sport
LTP FC
3-2
2013-05-30 19:00
Református (Bem) iskola
Korona Panzió
LTP FC
7-1
2013-06-12 19:00
Református (Bem) iskola
Red Scorpions Pécsely
LTP FC
3-5
2013-05-15 19:00
Református (Bem) iskola
Goóol Sport
LTP FC
8-4
2013-08-29 19:00
Református (Bem) iskola
Autó Hifi
LTP FC
3-3
2013-04-30 18:00
Nívó
LTP FC
3-0
2013-09-12 19:00
Református (Bem) iskola
La Riva
LTP FC
15-2
2013-10-03 18:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
LTP FC
12-3
2013-09-11 18:00
Református (Bem) iskola
Korona Panzió
LTP FC
18-4
2013-10-09 19:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
Goóol Sport
7-2
2013-05-23 18:00
Református (Bem) iskola
Red Scorpions Pécsely
Goóol Sport
2-0
2013-10-16 18:00
Református (Bem) iskola
Korona Panzió
Goóol Sport
11-1
2013-09-11 19:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
Goóol Sport
6-1
2013-10-09 18:00
Református (Bem) iskola
Penalty FC
Goóol Sport
2-3
2013-08-21 20:00
Református (Bem) iskola
Nívó
Goóol Sport
11-4
2013-04-23 19:00
Red Scorpions Pécsely
Goóol Sport
5-2
2013-06-19 18:00
Református (Bem) iskola
Autó Hifi
Goóol Sport
2-5
2013-09-26 19:00
Református (Bem) iskola
La Riva
Goóol Sport
9-3
2013-05-09 18:00
Református (Bem) iskola
La Riva
Goóol Sport
5-3
2013-09-19 19:00
Református (Bem) iskola
Autó Hifi
Goóol Sport
1-3
2013-06-06 18:00
Református (Bem) iskola
Penalty FC
E.ON-Racer
2-3
2013-05-15 20:00
Református (Bem) iskola
La Riva
E.ON-Racer
2-1
2013-06-13 19:00
Református (Bem) iskola
Nívó
E.ON-Racer
1-4
2013-05-30 18:00
Református (Bem) iskola
LTP FC
E.ON-Racer
1-11
2013-04-18 18:00
Református (Bem) iskola
Pokol Team
E.ON-Racer
1-10
2013-05-02 18:00
Református (Bem) iskola
Red Scorpions Pécsely
E.ON-Racer
1-7
2013-09-12 18:00
Református (Bem) iskola
Korona Panzió
E.ON-Racer
2-3
2013-10-02 19:00
Református (Bem) iskola
Korona Panzió
Pokol Team
5-0
2013-04-10 19:00
Református (Bem) iskola
Red Scorpions Pécsely
Pokol Team
10-1
2013-05-29 18:00
Református (Bem) iskola
LTP FC
Pokol Team
4-2
2013-05-09 19:00
Református (Bem) iskola
Aromax
Pokol Team
12-4
2013-04-25 19:00
Református (Bem) iskola
Goóol Sport
Pokol Team
3-0
2013-06-13 18:00
Református (Bem) iskola
Nívó
Penalty FC
3-0
2013-08-28 20:00
Református (Bem) iskola
LTP FC
Penalty FC
3-7
2013-05-22 20:00
Református (Bem) iskola
LTP FC
Penalty FC
0-5
2013-10-17 19:00
Református (Bem) iskola
Pokol Team
Penalty FC
1-5
2013-06-05 20:00
Református (Bem) iskola
La Riva
Penalty FC
2-1
2013-09-11 20:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
Penalty FC
0-3
2013-10-22 19:00
Aromax
Penalty FC
10-3
2013-05-08 20:00
Református (Bem) iskola
Korona Panzió
Penalty FC
8-2
2013-04-23 20:00
Goóol Sport
Penalty FC
3-1
2013-04-10 20:00
Református (Bem) iskola
Autó Hifi
Red Scorpions Pécsely
2-11
2013-09-19 18:00
Református (Bem) iskola
La Riva
Red Scorpions Pécsely
6-4
2013-04-23 18:00
LTP FC
Red Scorpions Pécsely
4-11
2013-09-25 18:00
Református (Bem) iskola
Penalty FC
Red Scorpions Pécsely
2-5
2013-10-03 19:00
Református (Bem) iskola
Penalty FC
Red Scorpions Pécsely
0-4
2013-06-12 20:00
Református (Bem) iskola
Korona Panzió
Red Scorpions Pécsely
2-2
2013-08-28 19:00
Református (Bem) iskola
Autó Hifi
Red Scorpions Pécsely
2-6
2013-05-22 18:00
Református (Bem) iskola
Nívó
Red Scorpions Pécsely
6-4
2013-04-10 18:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
Red Scorpions Pécsely
4-2
2013-05-08 18:00
Református (Bem) iskola
La Riva
Korona Panzió
4-3
2013-09-25 19:00
Református (Bem) iskola
Goóol Sport
Korona Panzió
3-4
2013-04-30 19:00
Red Scorpions Pécsely
Korona Panzió
4-8
2013-04-17 19:00
Református (Bem) iskola
Nívó
Korona Panzió
4-4
2013-10-22 18:00
Autó Hifi
Korona Panzió
0-10
2013-06-19 19:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
Korona Panzió
2-0
2013-06-05 19:00
Református (Bem) iskola
Penalty FC
Korona Panzió
2-8
2013-09-04 20:00
Református (Bem) iskola
Autó Hifi
Korona Panzió
3-11
2013-10-16 19:00
Református (Bem) iskola
La Riva
Korona Panzió
5-0
2013-05-22 19:00
Református (Bem) iskola
Penalty FC
Autó Hifi
4-2
2013-10-10 19:00
Református (Bem) iskola
Nívó
Autó Hifi
12-0
2013-10-02 18:00
Református (Bem) iskola
La Riva
Autó Hifi
15-0
2013-04-11 18:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
Autó Hifi
12-1
2013-04-25 18:00
Református (Bem) iskola
LTP FC
Autó Hifi
3-2
2013-09-04 18:00
Református (Bem) iskola
Penalty FC
Autó Hifi
4-0
2013-05-29 20:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
Autó Hifi
12-3
2013-08-29 18:00
Református (Bem) iskola
Pokol Team
Autó Hifi
7-1
2013-05-16 18:00
Református (Bem) iskola
Nívó
Autó Hifi
10-1
2013-06-12 18:00
Református (Bem) iskola
Goóol Sport
Nívó
0-3
2013-09-04 19:00
Református (Bem) iskola
La Riva
Nívó
1-2
2013-10-10 18:00
Református (Bem) iskola
LTP FC
Nívó
0-10
2013-06-05 18:00
Református (Bem) iskola
Aromax
Nívó
4-6
2013-05-23 19:00
Református (Bem) iskola
Pokol Team
Nívó
0-3
2013-06-20 18:00
Református (Bem) iskola
Red Scorpions Pécsely
Nívó
1-2
2013-08-21 18:00
Református (Bem) iskola
Penalty FC
Nívó
2-7
2013-04-17 20:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
Nívó
3-1
2013-09-26 18:00
Református (Bem) iskola
Korona Panzió
Nívó
0-0
2013-05-08 19:00
Református (Bem) iskola
Red Scorpions Pécsely
La Riva
3-6
2013-09-05 18:00
Református (Bem) iskola
Aromax
La Riva
3-6
2013-06-06 19:00
Református (Bem) iskola
Penalty FC
La Riva
1-6
2013-05-02 20:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
La Riva
2-2
2013-10-17 18:00
Református (Bem) iskola
Autó Hifi
La Riva
3-12
2013-08-22 18:00
Református (Bem) iskola
Pokol Team
La Riva
2-5
2013-04-17 18:00
Református (Bem) iskola
Nívó
La Riva
3-4
2013-05-15 18:00
Református (Bem) iskola
LTP FC
La Riva
1-11
2013-06-19 20:00
Református (Bem) iskola
E.ON-Racer
Aromax
3-0
2013-06-20 19:00
Református (Bem) iskola
Red Scorpions Pécsely
Aromax
6-9
2013-05-02 19:00
Református (Bem) iskola
Korona Panzió
Aromax
6-2
2013-05-29 19:00
Református (Bem) iskola
Goóol Sport
Aromax
3-11
2013-05-16 19:00
Református (Bem) iskola
Autó Hifi
Aromax
0-15
2013-04-18 19:00
Református (Bem) iskola
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.217 másodperc