Főmenü
· Főoldal
· Csevegő
· Fórumok
· Galéria
· Személyes adataid

     BKLSZ

Terem Bajn. 2022:

Terem Bajn. 2020 selejtező:

Terem Bajn. 2020 selejtező:

Filipovits István Teremb.:

Filipovits István Selejtező:

Terem Bajn. 2018:

Terem Bajn. 2018 selejtező:

Terem Bajn. 2017:

Terem Bajn. 2017 selejtező:

Futsal 2016:

Terem Bajn. 2016:

Terem Bajn.
2016 selejt.:

Futsal 4+1
2015:

Szabadtéri Bajn.
2015:

Terembajnokság
2015:

Terembajnokság selejt.
2015:

Futsal 4+1
2014:

Szabadtéri Bajn.
2014:

Terembajnokság
2014:

Terembajnokság
2014 Selejtező:

Futsal 4+1
2013:

Szabadtéri Bajn.
2013:

Terembajnokság
2013:

Terembajnokság
2013 Selejtező:

+35, +40 senior
Teremb. 2012::

Szabadtéri Bajn.
2012 selejtező:

Terembajnokság
2012:

Terembajnokság
2012 Selejtező:

+35, +40 senior
Teremb. 2011::

Szabadtéri Bajn.
2011:

Szabadtéri Bajn.
2011 selejtező:

Terembajnokság
2011:

Terembajnokság
2011 Selejtező:

+35, +40 senior
Teremb. 2010:

Szabadtéri Bajn.
2010:

Terembajnokság
2010:

Terembajnokság
2010 Selejtező:

Senior (Bogyó)
Bajn. 2009:

Szabadtéri Bajn.
2009:

Terembajnokság
2009:

Terembajnokság
2009:

Terembajnokság
2009 Selejtező:

Senior (Bogyó)
Bajn. 2008:

Szabadtéri Bajn.
2008:

Szabadtéri Bajn.
2008 Selejtező:

Terembajnokság
2008:

Terembajnokság
2008 Selejtező:


     Csevegő

Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni! Belépés VAGY Regisztrálj.

     User Infó
Üdvözlünk, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Tagok:
Legutóbbi: BrickSasha83
Mai: 0
Tegnapi: 0
Összesen: 310

Látogatók:
Vendégek: 1
Tagok: 0
Összesen: 1

Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2014

Nap | Hét | Hónap | Szezon
OtthonIdegenbenEredmény MikorHol 
Pécsely UpGyaka FC7-22014-01-19 11:00SZOMBAT Szabadidő Központ
La RivaRed Scorpions Pécsely9-32014-01-19 11:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi TeamCsopak Up.3-62014-01-19 12:30SZOMBAT Szabadidő Központ
NívóFüred Fanatics2-32014-01-19 13:15SZOMBAT Szabadidő Központ
FC NextBalatonszőlős0-62014-01-19 14:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SEPokol Team2-82014-01-19 14:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitaking FCZibunda FC7-02014-01-19 15:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege CukrászdaBlack City3-22014-01-19 16:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FCDö-Me SE7-12014-01-19 17:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona PanzióGoóol Sport3-12014-01-19 17:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Globo Gym-Lila kobrákBalaton Alarm3-22014-01-19 18:30SZOMBAT Szabadidő Központ
SzafarimabecsucsaFészek Söröző2-42014-01-19 19:15SZOMBAT Szabadidő Központ
 
Dö-Me SEGlobo Gym-Lila kobrák2-82014-01-25 11:00SZOMBAT Szabadidő Központ
FC NextGoóol Sport4-32014-01-25 11:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol TeamVitaking FC6-42014-01-25 12:30SZOMBAT Szabadidő Központ
BalatonszőlősZánka SE7-42014-01-25 13:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Black CitySzafarimabecsucsa0-32014-01-25 14:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Fészek SörözőLa Riva2-72014-01-25 14:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Zibunda FCKorona Panzió2-22014-01-25 15:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred FanaticsTihany Rege Cukrászda3-52014-01-25 16:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Csopak Up.Penalty FC5-42014-01-25 17:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton AlarmPécsely Up2-32014-01-25 17:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi TeamGyaka FC2-92014-01-25 18:30SZOMBAT Szabadidő Központ
NívóRed Scorpions Pécsely3-12014-01-25 19:15SZOMBAT Szabadidő Központ
 
SzafarimabecsucsaFüred Fanatics4-02014-01-26 11:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SEFC Next2-12014-01-26 11:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitaking FCBalatonszőlős6-42014-01-26 12:30SZOMBAT Szabadidő Központ
La RivaBlack City2-22014-01-26 13:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Goóol SportZibunda FC5-22014-01-26 14:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona PanzióPokol Team2-42014-01-26 14:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Gyaka FCBalaton Alarm5-22014-01-26 15:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege CukrászdaNívó4-02014-01-26 16:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FCPécselyi Team2-12014-01-26 17:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely UpDö-Me SE5-42014-01-26 17:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions PécselyFészek Söröző2-42014-01-26 18:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Globo Gym-Lila kobrákCsopak Up.5-12014-01-26 19:15SZOMBAT Szabadidő Központ
 
BalatonszőlősKorona Panzió3-72014-02-08 11:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SEGoóol Sport2-32014-02-08 12:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FCGyaka FC1-42014-02-08 13:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol TeamZibunda FC7-32014-02-08 14:00SZOMBAT Szabadidő Központ
FC NextVitaking FC1-12014-02-08 14:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi TeamGlobo Gym-Lila kobrák1-92014-02-08 15:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege CukrászdaRed Scorpions Pécsely4-22014-02-08 16:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Csopak Up.Pécsely Up5-02014-02-08 17:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Black CityFészek Söröző2-52014-02-08 17:45SZOMBAT Szabadidő Központ
NívóSzafarimabecsucsa2-42014-02-08 18:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred FanaticsLa Riva2-82014-02-08 19:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Dö-Me SEBalaton Alarm4-82014-02-08 20:00SZOMBAT Szabadidő Központ
 
Balaton AlarmCsopak Up.4-32014-02-09 11:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Zibunda FCBalatonszőlős2-82014-02-09 11:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Goóol SportPokol Team0-92014-02-09 12:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Fészek SörözőFüred Fanatics7-12014-02-09 13:15SZOMBAT Szabadidő Központ
La RivaNívó3-02014-02-09 14:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Gyaka FCDö-Me SE7-42014-02-09 14:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitaking FCZánka SE4-42014-02-09 15:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona PanzióFC Next3-32014-02-09 16:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely UpPécselyi Team8-02014-02-09 17:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions PécselyBlack City3-22014-02-09 17:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Globo Gym-Lila kobrákPenalty FC0-82014-02-09 18:30SZOMBAT Szabadidő Központ
SzafarimabecsucsaTihany Rege Cukrászda3-12014-02-09 19:15SZOMBAT Szabadidő Központ
 
BalatonszőlősPokol Team2-72014-02-15 11:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitaking FCGoóol Sport7-22014-02-15 11:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SEKorona Panzió4-72014-02-15 12:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi TeamBalaton Alarm4-22014-02-15 13:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Penalty FCPécsely Up4-12014-02-15 14:00SZOMBAT Szabadidő Központ
SzafarimabecsucsaRed Scorpions Pécsely3-22014-02-15 14:45SZOMBAT Szabadidő Központ
FC NextZibunda FC3-02014-02-15 15:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Globo Gym-Lila kobrákGyaka FC2-32014-02-15 16:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege CukrászdaLa Riva1-52014-02-15 17:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred FanaticsBlack City4-72014-02-15 17:45SZOMBAT Szabadidő Központ
NívóFészek Söröző1-22014-02-15 18:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Csopak Up.Dö-Me SE4-62014-02-15 19:15SZOMBAT Szabadidő Központ
 
Gyaka FCCsopak Up.2-22014-02-16 11:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton AlarmPenalty FC3-22014-02-16 12:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Zibunda FCZánka SE0-32014-02-16 13:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Goóol SportBalatonszőlős5-32014-02-16 14:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions PécselyFüred Fanatics3-02014-02-16 14:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol TeamFC Next6-22014-02-16 15:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely UpGlobo Gym-Lila kobrák3-42014-02-16 16:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Dö-Me SEPécselyi Team10-42014-02-16 17:00SZOMBAT Szabadidő Központ
La RivaSzafarimabecsucsa5-12014-02-16 17:45SZOMBAT Szabadidő Központ
Black CityNívó4-22014-02-16 18:30SZOMBAT Szabadidő Központ
Fészek SörözőTihany Rege Cukrászda2-52014-02-16 19:15SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona PanzióVitaking FC2-32014-02-16 20:00SZOMBAT Szabadidő Központ
Naptár exportálása 




Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre

Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is: backend.php vagy az ultramode.txt

Oldal generálás: 0.213 másodperc