Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
Daniel97J4
Mai:
0
Tegnapi:
0
Összesen:
3617
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2015 Selejtező
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Füred Fanatics
Balatonszőlős
6-3
2015-01-11 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pocca Pince
Globo Gym-Lila kobrák
2-2
2015-01-04 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Füred Junior
Peremarton SC Berhida
0-6
2015-01-11 09:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Globo Gym-Lila kobrák
4-1
2015-01-11 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Fészek Söröző
0-5
2015-01-04 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Szentantalfa NVFC U 21
Pokol Team
2-3
2015-01-04 09:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
Atom Anti Bt.
2-1
2015-01-11 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Szepezd Junior
Hajnalcsillag ABC
2-3
2015-01-11 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Csopak Up.
Nívó
2-3
2015-01-04 20:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tótvázsony SE U21
Pocca Pince
5-3
2015-01-11 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Ada-Bau Favorit FC
Gyaka FC
5-1
2015-01-04 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pécsely Up
Vitaking FC
4-1
2015-01-04 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Gyaka FC
9-0
2015-01-11 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pokol Team
Döme Borház SE
3-0
2015-01-11 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balatonszepezd
Balaton Alarm
0-2
2015-01-04 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vasmadarak
Döme Borház SE
5-2
2015-01-04 20:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nívó
Balaton Alarm
3-2
2015-01-11 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Füred Junior
Tihany Rege Cukrászda
1-5
2015-01-04 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Popeye Laguna FC
Korona Panzió
1-2
2015-01-04 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Ada-Bau Favorit FC
4-5
2015-01-11 20:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vitaking FC
Korona Panzió
1-3
2015-01-11 20:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
La Riva
4-1
2015-01-04 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Szentantalfa NVFC U 21
Vasmadarak
2-0
2015-01-11 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Szepezd Junior
Füred Fanatics
0-9
2015-01-04 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Csopak Up.
Balatonszepezd
5-3
2015-01-11 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Peremarton SC Berhida
FC Next
3-0
2015-01-04 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tótvázsony SE U21
Red Scorpions Pécsely
0-4
2015-01-04 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
FC Next
5-1
2015-01-11 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pécsely Up
Popeye Laguna FC
0-7
2015-01-11 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Atom Anti Bt.
Zibunda FC
5-0
2015-01-04 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Hajnalcsillag ABC
Balatonszőlős
3-3
2015-01-04 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
La Riva
Zibunda FC
9-3
2015-01-11 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
La Riva
Atom Anti Bt.
3-1
2015-01-03 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Pocca Pince
2-2
2015-01-03 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Balatonszepezd
2-4
2015-01-03 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pokol Team
Vasmadarak
0-0
2015-01-03 20:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zibunda FC
Bádogos
2-10
2015-01-03 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Peremarton SC Berhida
3-1
2015-01-03 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Szepezd Junior
7-0
2015-01-03 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitaking FC
Popeye Laguna FC
0-5
2015-01-03 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
FC Next
Füred Junior
0-4
2015-01-03 10:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred Fanatics
Hajnalcsillag ABC
3-0
2015-01-03 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Globo Gym-Lila kobrák
Tótvázsony SE U21
4-2
2015-01-03 20:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Döme Borház SE
Szentantalfa NVFC U 21
4-2
2015-01-03 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Ada-Bau Favorit FC
0-0
2015-01-03 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton Alarm
Csopak Up.
2-1
2015-01-03 09:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Pécsely Up
2-3
2015-01-03 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Gyaka FC
Cselzi FC
0-4
2015-01-03 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.145 másodperc