Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
ArronGerra
Mai:
1
Tegnapi:
3
Összesen:
3662
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
1
Összesen:
2
Jelen lévő tagok:
01:
naturesElixirCBDAnxiety
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2015
Nap
| Hét |
Hónap
|
Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
1
2
3
4
5
6
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Szepezd SC
Szentantalfa NVSE
0-1
2015-02-15 09:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Favorit FC
2-5
2015-02-15 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Popeye Laguna FC
Red Scorpions Pécsely
6-0
2015-02-15 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Pécsely Up
5-3
2015-02-15 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Atom Anti Bt.
Tótvázsony SE U21
4-3
2015-02-15 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Gyaka FC
Vitaking FC
2-4
2015-02-15 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Hajnalcsillag ABC
Döme Borház SE
1-4
2015-02-15 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Globo Gym-Lila kobrák
Peremarton SC Berhida
0-10
2015-02-15 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balatonszepezd
FC Next
1-6
2015-02-15 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zibunda FC
Pocca Pince
2-5
2015-02-15 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Bádogos
0-0
2015-02-15 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
La Riva
Korona Panzió
2-1
2015-02-15 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Füred Junior
Csopak Up.
0-12
2015-02-15 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nívó
Fészek Söröző
2-3
2015-02-15 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balaton Alarm
Vasmadarak
2-2
2015-02-15 20:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pokol Team
Füred Fanatics
1-2
2015-02-15 20:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.136 másodperc