Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
RaquelCoon
Mai:
1
Tegnapi:
8
Összesen:
3473
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
1
Összesen:
2
Jelen lévő tagok:
01:
RaquelCoon
Eredmények - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2016 selejtező
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Nívó
Pécsely Up
2-1
2016-01-03 09:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
5-1
2016-01-03 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
Cselzi FC
6-0
2016-01-03 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Popeye Laguna FC
Gyaka FC
3-0
2016-01-03 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Csopak Up.
5-3
2016-01-03 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Black City
Vitaking FC
5-2
2016-01-03 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Atom Anti Bt.
BMF SC
7-0
2016-01-03 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balaton Alarm
Alsóörs
2-1
2016-01-03 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Korona Panzió
Szepezd SC
7-0
2016-01-03 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Ada-Bau Favorit FC
DS Optim
2-4
2016-01-03 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Füred Junior
6-1
2016-01-03 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
La Riva
Zibunda FC
5-1
2016-01-03 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Döme Borház SE
Kinizsi TE
2-1
2016-01-03 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Berhida SC
Zánka SE
6-0
2016-01-03 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pokol Team
Pocca Pince
6-0
2016-01-03 20:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Keménymag
Balatonszőlős
0-5
2016-01-03 20:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Csopak Up.
Black City
0-8
2016-01-09 09:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Keménymag
9-1
2016-01-09 10:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitaking FC
Fészek Söröző
2-7
2016-01-09 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Cselzi FC
Atom Anti Bt.
0-4
2016-01-09 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Gyaka FC
Döme Borház SE
3-6
2016-01-09 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
Korona Panzió
1-8
2016-01-09 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Alsóörs
Pokol Team
3-2
2016-01-09 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
BMF SC
Bádogos
0-15
2016-01-09 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Kinizsi TE
Popeye Laguna FC
1-4
2016-01-09 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Balaton Alarm
2-5
2016-01-09 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
La Riva
1-5
2016-01-09 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
DS Optim
Tihany Rege Cukrászda
1-2
2016-01-09 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred Junior
Ada-Bau Favorit FC
1-4
2016-01-09 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Nívó
0-4
2016-01-09 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zibunda FC
Berhida SC
1-3
2016-01-09 20:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szepezd SC
Red Scorpions Pécsely
0-6
2016-01-09 20:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécsely Up
Balatonszőlős
3-2
2016-01-10 09:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Füred Junior
DS Optim
2-4
2016-01-10 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
Szepezd SC
2-1
2016-01-10 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Csopak Up.
Vitaking FC
2-0
2016-01-10 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zibunda FC
Zánka SE
4-4
2016-01-10 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
Atom Anti Bt.
1-1
2016-01-10 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Gyaka FC
Kinizsi TE
2-4
2016-01-10 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Korona Panzió
0-1
2016-01-10 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nívó
Keménymag
7-0
2016-01-10 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Popeye Laguna FC
Döme Borház SE
4-1
2016-01-10 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
BMF SC
7-2
2016-01-10 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pocca Pince
Alsóörs
1-3
2016-01-10 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
La Riva
Berhida SC
3-3
2016-01-10 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Ada-Bau Favorit FC
2-2
2016-01-10 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pokol Team
Balaton Alarm
5-4
2016-01-10 20:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Black City
2-2
2016-01-10 20:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.167 másodperc