Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
Daniel97J4
Mai:
0
Tegnapi:
0
Összesen:
3617
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2017
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
ADA-BAU
Zamat FC
2-1
2017-02-19 19:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pocca Pince
ADA-BAU
1-1
2017-02-19 18:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Korona Panzió
PD-Truck
2-2
2017-02-19 18:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Tihanyi FC
2-3
2017-02-19 17:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DS Optim
Vitorlás FC
1-3
2017-02-19 16:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zánka SE
Akali SE
5-3
2017-02-19 15:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zibunda FC
Cselzi FC
1-7
2017-02-19 15:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Dö-Me SE
DreamTeam
1-3
2017-02-12 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Zánka SE
7-1
2017-02-12 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
PD-Truck
Zibunda FC
3-0
2017-02-12 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tihanyi FC
Korona Panzió
4-0
2017-02-12 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nívó
Füred Junior
5-4
2017-02-12 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
REFI
DS Optim
1-6
2017-02-12 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zamat FC
Balatonszőlős
3-1
2017-02-12 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Akali SE
Alsóörs
1-3
2017-02-12 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Pocca Pince
4-6
2017-02-12 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Black City
Fészek Söröző
2-3
2017-02-12 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Bádogos
0-9
2017-02-12 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Alsóörs
Vitorlás FC
1-0
2017-02-11 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
DreamTeam
Zamat FC
1-7
2017-02-11 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
PD-Truck
Tihanyi FC
3-2
2017-02-11 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Akali SE
1-2
2017-02-11 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Black City
3-1
2017-02-11 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Cselzi FC
3-0
2017-02-11 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
ADA-BAU
Red Scorpions Pécsely
6-1
2017-02-11 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred Junior
DS Optim
3-7
2017-02-11 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Dö-Me SE
7-2
2017-02-11 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zibunda FC
Bádogos
0-9
2017-02-11 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zánka SE
REFI
1-1
2017-02-11 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Nívó
1-4
2017-02-05 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balatonszőlős
DreamTeam
3-1
2017-02-05 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Black City
PD-Truck
4-2
2017-02-05 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tihanyi FC
Zibunda FC
2-4
2017-02-05 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
Fészek Söröző
1-0
2017-02-05 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Akali SE
Füred Junior
3-8
2017-02-05 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DS Optim
Zánka SE
5-1
2017-02-05 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
REFI
Alsóörs
0-1
2017-02-05 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Korona Panzió
2-5
2017-02-05 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zamat FC
Pocca Pince
2-2
2017-02-05 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Dö-Me SE
ADA-BAU
1-4
2017-02-05 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
Black City
6-0
2017-02-04 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
DreamTeam
Red Scorpions Pécsely
2-4
2017-02-04 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Alsóörs
Nívó
2-1
2017-02-04 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Dö-Me SE
0-3
2017-02-04 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Füred Junior
REFI
5-3
2017-02-04 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Akali SE
Vitorlás FC
4-5
2017-01-29 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nívó
REFI
2-2
2017-01-29 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tihanyi FC
Black City
3-3
2017-01-29 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zibunda FC
Fészek Söröző
0-5
2017-01-29 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Korona Panzió
Bádogos
2-2
2017-01-29 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Alsóörs
DS Optim
3-1
2017-01-29 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pocca Pince
Balatonszőlős
2-0
2017-01-29 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Füred Junior
Zánka SE
3-2
2017-01-29 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Dö-Me SE
2-2
2017-01-29 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
PD-Truck
Cselzi FC
1-2
2017-01-29 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DreamTeam
Pocca Pince
1-9
2017-01-22 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Füred Junior
9-2
2017-01-22 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Korona Panzió
4-7
2017-01-22 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
REFI
Akali SE
1-4
2017-01-22 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DS Optim
Nívó
2-4
2017-01-22 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Tihanyi FC
2-6
2017-01-22 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
PD-Truck
4-3
2017-01-22 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zánka SE
Alsóörs
4-5
2017-01-22 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zamat FC
Red Scorpions Pécsely
1-2
2017-01-22 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Black City
Zibunda FC
2-3
2017-01-22 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balatonszőlős
ADA-BAU
0-2
2017-01-22 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nívó
Zánka SE
3-3
2017-01-21 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
REFI
6-1
2017-01-21 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
ADA-BAU
DreamTeam
4-1
2017-01-21 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
PD-Truck
Fészek Söröző
2-3
2017-01-21 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihanyi FC
Bádogos
1-2
2017-01-21 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Akali SE
DS Optim
1-6
2017-01-21 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Balatonszőlős
5-0
2017-01-21 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Dö-Me SE
Zamat FC
4-5
2017-01-21 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Alsóörs
Füred Junior
10-0
2017-01-21 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Black City
Cselzi FC
6-5
2017-01-21 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Zibunda FC
3-3
2017-01-21 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.203 másodperc