Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
TeriBerke
Mai:
12
Tegnapi:
8
Összesen:
3484
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2018
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Berhida SC
PD-Truck
0-1
2018-01-28 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
REFI
Cselzi FC
2-3
2018-01-28 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Döme SE
Red Scorpions Pécsely
3-5
2018-01-28 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DÖG FC
Hobbiszerelők
8-2
2018-01-28 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balaton Alarm
Kávékolbász Kávézó
1-4
2018-01-28 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pécselyi Beerkák
Raklap FC
4-4
2018-01-28 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Tihanyi FC
2-4
2018-01-28 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balatonakali SE
Alsóörs
2-1
2018-01-28 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Korona Panzió
Nívó
6-3
2018-01-28 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
ADA-BAU
Bádogos
2-0
2018-01-28 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DS Veszprém
Kertai Autójavító
2-1
2018-01-28 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Tótvázsonyi SE
6-0
2018-01-28 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pocca Pince
Balatonszőlős
5-2
2018-01-28 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Döme SE
4-7
2018-02-03 10:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Alsóörs
DS Veszprém
2-3
2018-02-03 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Balaton Alarm
11-1
2018-02-03 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
DÖG FC
3-3
2018-02-03 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Kávékolbász Kávézó
Zamat FC
4-3
2018-02-03 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hobbiszerelők
FC Next Cub Cadet
4-6
2018-02-03 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Raklap FC
Pocca Pince
2-7
2018-02-03 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Balatonakali SE
7-1
2018-02-03 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihanyi FC
ADA-BAU
4-2
2018-02-03 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bádogos
Berhida SC
4-1
2018-02-03 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Kertai Autójavító
Zánka SE
3-1
2018-02-03 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
PD-Truck
Vitorlás FC
3-4
2018-02-03 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tótvázsonyi SE
Fészek Söröző
2-5
2018-02-03 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Pécselyi Beerkák
7-2
2018-02-04 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balaton Alarm
Cselzi FC
2-12
2018-02-04 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zamat FC
Red Scorpions Pécsely
6-2
2018-02-04 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DÖG FC
Raklap FC
4-3
2018-02-04 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
FC Next Cub Cadet
Balatonszőlős
5-3
2018-02-04 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Berhida SC
3-2
2018-02-04 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
Tihanyi FC
1-3
2018-02-04 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
ADA-BAU
Tótvázsonyi SE
2-5
2018-02-04 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DS Veszprém
Nívó
4-4
2018-02-04 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balatonakali SE
Korona Panzió
2-12
2018-02-04 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Döme SE
REFI
1-1
2018-02-04 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zánka SE
Alsóörs
1-3
2018-02-04 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Fészek Söröző
PD-Truck
2-1
2018-02-04 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zánka SE
DS Veszprém
0-3
2018-02-10 09:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hobbiszerelők
Pocca Pince
1-5
2018-02-10 10:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tótvázsonyi SE
Berhida SC
6-8
2018-02-10 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Alsóörs
Korona Panzió
4-1
2018-02-10 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bádogos
PD-Truck
1-1
2018-02-10 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Kertai Autójavító
Balatonakali SE
13-0
2018-02-10 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihanyi FC
Vitorlás FC
7-3
2018-02-10 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pécselyi Beerkák
Hobbiszerelők
4-0
2018-02-17 10:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Cselzi FC
Red Scorpions Pécsely
1-1
2018-02-17 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
FC Next Cub Cadet
5-1
2018-02-17 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Raklap FC
Balatonszőlős
3-2
2018-02-17 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
REFI
Kávékolbász Kávézó
3-5
2018-02-17 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Korona Panzió
Kertai Autójavító
10-2
2018-02-17 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonakali SE
Zánka SE
3-1
2018-02-17 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
ADA-BAU
5-2
2018-02-17 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Döme SE
Zamat FC
3-10
2018-02-17 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Bádogos
2-2
2018-02-17 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Berhida SC
Tihanyi FC
0-3
2018-02-17 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Alsóörs
2-2
2018-02-17 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
PD-Truck
Tótvázsonyi SE
6-0
2018-02-17 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Pécselyi Beerkák
4-2
2018-02-24 09:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
FC Next Cub Cadet
DÖG FC
3-5
2018-02-24 10:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
REFI
5-3
2018-02-24 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Kávékolbász Kávézó
Döme SE
4-2
2018-02-24 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zamat FC
Balaton Alarm
4-1
2018-02-24 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
ADA-BAU
Fészek Söröző
2-5
2018-02-24 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balaton Alarm
Döme SE
2-1
2018-02-25 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
Tótvázsonyi SE
2-1
2018-02-25 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Kávékolbász Kávézó
Cselzi FC
3-5
2018-02-25 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zamat FC
REFI
1-0
2018-02-25 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Kertai Autójavító
Nívó
2-3
2018-02-25 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DÖG FC
Pocca Pince
2-8
2018-02-25 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Hobbiszerelők
Raklap FC
3-3
2018-02-25 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DS Veszprém
Balatonakali SE
5-0
2018-02-25 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
FC Next Cub Cadet
Pécselyi Beerkák
1-2
2018-02-25 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
ADA-BAU
Berhida SC
3-0
2018-02-25 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zánka SE
Korona Panzió
0-13
2018-02-25 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tihanyi FC
PD-Truck
6-1
2018-02-25 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Vitorlás FC
2-1
2018-02-25 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Hobbiszerelők
3-1
2018-03-04 09:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nívó
Zánka SE
4-2
2018-03-04 10:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Kávékolbász Kávézó
2-4
2018-03-04 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
REFI
Balaton Alarm
3-0
2018-03-04 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Zamat FC
8-5
2018-03-04 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Alsóörs
Kertai Autójavító
5-1
2018-03-04 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Korona Panzió
DS Veszprém
3-4
2018-03-04 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Raklap FC
FC Next Cub Cadet
7-0
2018-03-04 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tótvázsonyi SE
Tihanyi FC
2-3
2018-03-04 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
PD-Truck
ADA-BAU
3-0
2018-03-04 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pécselyi Beerkák
DÖG FC
1-6
2018-03-04 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Berhida SC
Fészek Söröző
0-3
2018-03-04 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Bádogos
3-1
2018-03-04 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.193 másodperc