Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
JacelynDix
Mai:
3
Tegnapi:
4
Összesen:
3571
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
1
Összesen:
2
Jelen lévő tagok:
01:
JoieWherry
Eredmények - BKLSZ Bajnokság - Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Raklap FC
Cselzi FC
9-3
2019-01-12 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
DÖG FC
Balatonszőlős
6-2
2019-01-12 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
DS Veszprém
Pocca Pince
3-4
2019-01-12 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bádogos
Mágikusok
12-0
2019-01-12 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Kertai Autójavító
Hobbiszerelők
8-2
2019-01-12 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zibunda FC
Vas-ass
1-7
2019-01-12 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Döme SE
7-0
2019-01-12 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
REFI
5-2
2019-01-12 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihanyi FC
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
3-1
2019-01-12 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Alsóörs
FC Next Cub Cadet
3-0
2019-01-12 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
PD-Truck
Dream Team
1-2
2019-01-12 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Red Scorpions Pécsely
3-0
2019-01-12 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
FC Next Cub Cadet
Bádogos
1-6
2019-01-13 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Döme SE
Kertai Autójavító
1-8
2019-01-13 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vas-ass
DS Veszprém
7-2
2019-01-13 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
REFI
Raklap FC
2-4
2019-01-13 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pocca Pince
Zibunda FC
4-3
2019-01-13 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Hobbiszerelők
Fészek Söröző
0-7
2019-01-13 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
Nívó
1-4
2019-01-13 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Vitorlás FC
1-6
2019-01-13 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Tihanyi FC
1-8
2019-01-13 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Mágikusok
Alsóörs
0-12
2019-01-13 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balatonszőlős
PD-Truck
1-9
2019-01-13 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Dream Team
DÖG FC
5-1
2019-01-13 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Kertai Autójavító
2-2
2019-01-20 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DS Veszprém
Zibunda FC
2-2
2019-01-20 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Hobbiszerelők
Döme SE
1-6
2019-01-20 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vas-ass
Pocca Pince
3-5
2019-01-20 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
FC Next Cub Cadet
Mágikusok
6-0
2019-01-20 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
2-10
2019-01-20 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
REFI
5-5
2019-01-20 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Raklap FC
7-1
2019-01-20 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tihanyi FC
Nívó
2-2
2019-01-20 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
Alsóörs
0-1
2019-01-20 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
PD-Truck
DÖG FC
3-1
2019-01-20 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Dream Team
4-10
2019-01-20 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.144 másodperc