Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
TeriBerke
Mai:
12
Tegnapi:
8
Összesen:
3484
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Balatonszőlős
Korona Panzió
3-5
2008-04-02 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Zenebona FC
Romantic
1-14
2008-04-02 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Atleticó
E.on
1-6
2008-04-04 18:00
Nívó
Pálinkaház Piac Placc
2-0
2008-04-04 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Füredi Zebrák
TLC
7-0
2008-04-04 19:00
Red Scorpions Pécsely
Pécselyi Ifi
4-3
2008-04-04 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Aromax
1-6
2008-04-04 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
Zenebona FC
3-1
2008-04-09 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Romantic
Atleticó
6-4
2008-04-09 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Pécselyi Ifi
Nívó
1-17
2008-04-11 18:00
Aromax
Pálinkaház Piac Placc
13-0
2008-04-11 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
TLC
Red Scorpions Pécsely
6-2
2008-04-11 19:00
Penalty FC
Füredi Zebrák
1-4
2008-04-11 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Balatonszőlős
2-1
2008-04-11 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
Atleticó
7-1
2008-04-16 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Füredi Zebrák
E.on
1-3
2008-04-18 18:00
Nívó
TLC
2-0
2008-04-18 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Aromax
Balatonszőlős
6-1
2008-04-18 19:00
Pécselyi Ifi
Pálinkaház Piac Placc
3-0
2008-04-18 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Penalty FC
Red Scorpions Pécsely
5-4
2008-04-18 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Zenebona FC
6-4
2008-04-18 21:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Balatonszőlős
Pálinkaház Piac Placc
2-1
2008-04-23 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
TLC
Pécselyi Ifi
8-0
2008-04-25 18:00
E.on
Red Scorpions Pécsely
6-2
2008-04-25 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Füredi Zebrák
Romantic
1-7
2008-04-25 19:00
Aromax
Zenebona FC
9-1
2008-04-25 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Nívó
Penalty FC
4-1
2008-04-25 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Atleticó
BKLC Öregfiúk
1-4
2008-04-25 21:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Füredi Zebrák
Korona Panzió
1-5
2008-04-30 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Zenebona FC
Balatonszőlős
2-5
2008-04-30 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Aromax
Atleticó
17-0
2008-05-02 18:00
Nívó
E.on
2-0
2008-05-02 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Red Scorpions Pécsely
Romantic
3-12
2008-05-02 19:00
Pálinkaház Piac Placc
TLC
10-8
2008-05-02 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Penalty FC
Pécselyi Ifi
10-1
2008-05-02 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Atleticó
Balatonszőlős
0-3
2008-05-07 19:00
Zenebona FC
Pálinkaház Piac Placc
4-5
2008-05-07 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
Red Scorpions Pécsely
13-0
2008-05-09 18:00
E.on
Pécselyi Ifi
8-2
2008-05-09 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Penalty FC
TLC
3-9
2008-05-09 19:00
Nívó
Romantic
0-3
2008-05-09 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Füredi Zebrák
BKLC Öregfiúk
2-4
2008-05-09 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Zenebona FC
Atleticó
8-5
2008-05-15 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Füredi Zebrák
Aromax
1-5
2008-05-16 18:00
E.on
TLC
3-2
2008-05-16 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Pécselyi Ifi
Romantic
1-18
2008-05-16 19:00
Nívó
Korona Panzió
0-0
2008-05-16 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Penalty FC
Pálinkaház Piac Placc
2-5
2008-05-16 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Red Scorpions Pécsely
BKLC Öregfiúk
0-3
2008-05-16 21:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Pécselyi Ifi
Korona Panzió
0-17
2008-05-21 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Atleticó
Pálinkaház Piac Placc
3-7
2008-05-22 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Aromax
Red Scorpions Pécsely
11-3
2008-05-23 18:00
Füredi Zebrák
Balatonszőlős
2-2
2008-05-23 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
TLC
Romantic
2-10
2008-05-23 19:00
E.on
Penalty FC
6-4
2008-05-23 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Nívó
3-2
2008-05-23 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Pálinkaház Piac Placc
E.on
6-7
2008-05-28 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Füredi Zebrák
Zenebona FC
2-2
2008-05-28 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
TLC
5-1
2008-05-28 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Red Scorpions Pécsely
Balatonszőlős
4-4
2008-05-30 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Nívó
Aromax
0-4
2008-05-30 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Penalty FC
Romantic
2-7
2008-05-30 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Pécselyi Ifi
5-2
2008-05-30 21:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Penalty FC
Korona Panzió
3-5
2008-06-04 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Zenebona FC
Red Scorpions Pécsely
1-3
2008-06-05 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Nívó
Balatonszőlős
2-3
2008-06-06 18:00
Füredi Zebrák
Atleticó
8-1
2008-06-06 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Aromax
Pécselyi Ifi
26-0
2008-06-06 19:00
E.on
Romantic
2-3
2008-06-06 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
TLC
6-3
2008-06-06 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
E.on
3-4
2008-06-11 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Romantic
Pálinkaház Piac Placc
6-3
2008-06-11 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Zenebona FC
Nívó
3-4
2008-06-11 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Pécselyi Ifi
Balatonszőlős
2-3
2008-06-13 18:00
Atleticó
Red Scorpions Pécsely
2-15
2008-06-13 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Penalty FC
4-2
2008-06-13 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Aromax
TLC
11-1
2008-06-18 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Zenebona FC
Pécselyi Ifi
11-3
2008-08-21 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Romantic
Korona Panzió
1-10
2008-08-22 18:00
Atleticó
Nívó
2-4
2008-08-22 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
TLC
Balatonszőlős
3-3
2008-08-22 19:00
Füredi Zebrák
Pálinkaház Piac Placc
4-0
2008-08-22 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Penalty FC
Aromax
2-3
2008-08-22 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
E.on
BKLC Öregfiúk
4-6
2008-08-22 21:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Pálinkaház Piac Placc
Korona Panzió
1-10
2008-08-27 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Zenebona FC
TLC
5-10
2008-08-28 19:00
Red Scorpions Pécsely
Füredi Zebrák
0-4
2008-08-29 18:00
E.on
Aromax
3-7
2008-08-29 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Pécselyi Ifi
Atleticó
3-5
2008-08-29 19:00
BKLC Öregfiúk
Romantic
1-5
2008-08-29 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Penalty FC
Atleticó
7-2
2008-09-01 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Balatonszőlős
Penalty FC
1-5
2008-09-02 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Zenebona FC
Penalty FC
2-2
2008-09-03 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
BKLC Öregfiúk
7-3
2008-09-03 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Red Scorpions Pécsely
Pálinkaház Piac Placc
6-2
2008-09-05 18:00
Balatonszőlős
E.on
5-1
2008-09-05 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Atleticó
TLC
2-6
2008-09-05 19:00
Füredi Zebrák
Nívó
3-0
2008-09-05 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Romantic
Aromax
2-4
2008-09-05 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
Aromax
4-4
2008-09-10 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
E.on
Zenebona FC
7-4
2008-09-11 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Nívó
Red Scorpions Pécsely
8-4
2008-09-12 18:00
Balatonszőlős
Romantic
4-2
2008-09-12 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Pécselyi Ifi
Füredi Zebrák
0-16
2008-09-12 19:00
Pálinkaház Piac Placc
BKLC Öregfiúk
1-2
2008-09-12 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.221 másodperc