Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
Daniel97J4
Mai:
0
Tegnapi:
1
Összesen:
3617
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Mágikusok
Hobbiszerelők
4-3
2019-02-03 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Mágikusok
DS Veszprém
0-12
2019-02-17 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Mágikusok
Cselzi FC
1-7
2019-03-03 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Kertai Autójavító
Alsóörs
0-5
2019-03-03 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Kertai Autójavító
Nívó
0-2
2019-02-09 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Kertai Autójavító
Pocca Pince
6-5
2019-02-23 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Kertai Autójavító
Dream Team
1-3
2019-02-03 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balatonszőlős
REFI
9-4
2019-02-03 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Mágikusok
6-1
2019-03-02 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Balatonszőlős
Red Scorpions Pécsely
3-5
2019-02-17 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Cselzi FC
4-9
2019-02-23 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Zibunda FC
5-3
2019-01-27 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Hobbiszerelők
6-2
2019-03-03 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Mágikusok
8-2
2019-02-09 20:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bádogos
Raklap FC
8-1
2019-03-02 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bádogos
FC Next Cub Cadet
3-1
2019-02-17 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
Döme SE
4-0
2019-01-27 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
Vas-ass
3-3
2019-02-09 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vas-ass
PD-Truck
1-3
2019-02-17 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vas-ass
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
2-1
2019-01-27 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vas-ass
DÖG FC
5-3
2019-03-02 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihanyi FC
Dream Team
5-3
2019-02-23 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihanyi FC
Pocca Pince
7-1
2019-02-09 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihanyi FC
Kertai Autójavító
2-3
2019-01-27 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tihanyi FC
Fészek Söröző
3-1
2019-03-03 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Hobbiszerelők
5-1
2019-02-17 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Balatonszőlős
3-1
2019-01-27 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
DS Veszprém
6-2
2019-03-02 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Raklap FC
Döme SE
10-3
2019-02-09 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Raklap FC
Vas-ass
1-5
2019-02-23 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Raklap FC
PD-Truck
1-9
2019-03-03 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Raklap FC
FC Next Cub Cadet
3-3
2019-01-27 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
FC Next Cub Cadet
Döme SE
5-1
2019-02-23 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
FC Next Cub Cadet
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
1-3
2019-03-03 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
FC Next Cub Cadet
DÖG FC
2-1
2019-02-09 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
FC Next Cub Cadet
Vas-ass
1-3
2019-02-03 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
REFI
Cselzi FC
3-5
2019-02-09 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
REFI
Red Scorpions Pécsely
2-3
2019-03-02 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
REFI
Mágikusok
5-2
2019-01-27 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
REFI
Zibunda FC
4-1
2019-02-17 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
PD-Truck
FC Next Cub Cadet
2-1
2019-03-02 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
PD-Truck
Bádogos
0-2
2019-02-23 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
PD-Truck
DÖG FC
4-1
2019-01-27 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
PD-Truck
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
3-2
2019-02-09 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Nívó
2-6
2019-02-17 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pocca Pince
Dream Team
1-2
2019-03-03 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pocca Pince
Fészek Söröző
1-4
2019-02-03 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Dream Team
1-5
2019-02-09 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Tihanyi FC
2-2
2019-03-02 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Kertai Autójavító
7-1
2019-02-17 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Pocca Pince
3-1
2019-01-27 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DÖG FC
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
4-1
2019-02-23 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
DÖG FC
Bádogos
1-3
2019-03-03 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DÖG FC
Raklap FC
7-4
2019-02-03 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DS Veszprém
REFI
4-2
2019-03-03 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DS Veszprém
Balatonszőlős
3-3
2019-02-23 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
DS Veszprém
Red Scorpions Pécsely
6-1
2019-02-03 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Kertai Autójavító
1-5
2019-03-02 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Nívó
1-0
2019-01-27 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Vitorlás FC
4-1
2019-02-23 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Fészek Söröző
Alsóörs
3-2
2019-02-09 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hobbiszerelők
REFI
1-4
2019-02-23 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hobbiszerelők
Zibunda FC
2-1
2019-03-02 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hobbiszerelők
Balatonszőlős
1-6
2019-02-09 20:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hobbiszerelők
DS Veszprém
0-5
2019-01-27 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Döme SE
DÖG FC
5-9
2019-02-17 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Döme SE
PD-Truck
0-8
2019-02-03 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Döme SE
Vas-ass
2-6
2019-03-03 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
Raklap FC
4-3
2019-02-17 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
Döme SE
4-0
2019-03-02 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nagyvázsonyi Kinizsi TE
Bádogos
0-4
2019-02-03 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Alsóörs
Tihanyi FC
2-0
2019-02-17 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Alsóörs
Vitorlás FC
2-1
2019-02-03 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Alsóörs
Pocca Pince
3-3
2019-03-02 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Dream Team
Alsóörs
4-7
2019-01-27 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Dream Team
Nívó
4-3
2019-03-02 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Dream Team
Fészek Söröző
5-2
2019-02-17 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zibunda FC
Mágikusok
6-0
2019-02-23 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zibunda FC
Balatonszőlős
4-1
2019-03-03 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zibunda FC
Cselzi FC
2-4
2019-02-03 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zibunda FC
DS Veszprém
2-0
2019-02-09 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Vitorlás FC
0-1
2019-03-03 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nívó
Tihanyi FC
3-4
2019-02-03 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nívó
Alsóörs
4-2
2019-02-23 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.208 másodperc