Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
MerlinP25
Mai:
0
Tegnapi:
6
Összesen:
3634
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Eredmények - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2020
Nap |
Hét
|
Hónap
|
Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Jan
Feb
Márc
1
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Santos
Red Scorpions Pécsely
1-8
2020-03-01 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Raklap FC
JM ELITE
5-1
2020-03-01 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Szentantalfa NVSE
FC Next Cub Cadet
3-1
2020-03-01 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
DÖG FC
5-3
2020-03-01 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DS Veszprém
REFI
4-4
2020-03-01 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Berhida SC
Hatlépcsős
6-3
2020-03-01 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
PD-Truck
Bádogos
3-2
2020-03-01 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pocca Pince
Cosmos
3-6
2020-03-01 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tüzesz Honvéd
Nívó
2-4
2020-03-01 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Szer-Kontakt Alsóörs
Tihany Rege Cukrászda
1-2
2020-03-01 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zibunda FC
Vitorlás FC
4-7
2020-03-01 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Eldorádó
ABA Wood
2-1
2020-03-01 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.122 másodperc