Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
MerlinP25
Mai:
0
Tegnapi:
6
Összesen:
3634
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Eredmények - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2020
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Nívó
Cosmos
1-4
2020-01-25 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
DÖG FC
10-4
2020-02-29 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
DÖG FC
JM ELITE
2-8
2020-02-15 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Zibunda FC
ABA Wood
3-0
2020-02-15 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Hatlépcsős
3-4
2020-01-25 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
ABA Wood
3-0
2020-01-25 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
FC Next Cub Cadet
1-0
2020-02-29 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
FC Next Cub Cadet
REFI
3-1
2020-02-15 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Eldorádó
Szer-Kontakt Alsóörs
2-1
2020-02-29 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Raklap FC
Hatlépcsős
2-4
2020-02-29 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Vitorlás FC
7-3
2020-02-29 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Vitorlás FC
Bádogos
3-2
2020-02-15 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Berhida SC
JM ELITE
8-1
2020-01-25 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Eldorádó
Bádogos
4-1
2020-01-25 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
DS Veszprém
Cosmos
0-9
2020-02-29 20:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Santos
Raklap FC
1-13
2020-02-15 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
DS Veszprém
Szentantalfa NVSE
3-2
2020-01-25 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
JM ELITE
Cselzi FC
2-8
2020-02-29 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
PD-Truck
ABA Wood
2-2
2020-02-29 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tüzesz Honvéd
DS Veszprém
0-3
2020-02-15 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Raklap FC
Cselzi FC
2-6
2020-01-25 11:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
PD-Truck
Zibunda FC
1-2
2020-01-25 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
REFI
Szentantalfa NVSE
1-3
2020-02-29 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Berhida SC
1-6
2020-02-15 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szer-Kontakt Alsóörs
PD-Truck
1-2
2020-02-15 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
REFI
5-0
2020-01-25 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bádogos
Zibunda FC
8-2
2020-02-29 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Pocca Pince
6-3
2020-02-15 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tüzesz Honvéd
FC Next Cub Cadet
6-2
2020-01-25 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Berhida SC
Santos
19-4
2020-02-29 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Cselzi FC
Hatlépcsős
5-1
2020-02-15 13:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Eldorádó
1-5
2020-02-15 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Santos
DÖG FC
1-12
2020-01-25 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szer-Kontakt Alsóörs
Vitorlás FC
1-2
2020-01-25 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Pocca Pince
Tüzesz Honvéd
1-2
2020-02-29 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Szentantalfa NVSE
Cosmos
1-7
2020-02-15 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bádogos
Tihany Rege Cukrászda
1-1
2020-01-26 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Raklap FC
Red Scorpions Pécsely
2-7
2020-02-09 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DS Veszprém
REFI
4-4
2020-03-01 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zibunda FC
Szer-Kontakt Alsóörs
0-2
2020-02-09 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cosmos
FC Next Cub Cadet
7-1
2020-02-02 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Szentantalfa NVSE
Pocca Pince
5-4
2020-01-26 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
DÖG FC
5-3
2020-03-01 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DS Veszprém
Nívó
2-1
2020-02-09 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
PD-Truck
Bádogos
3-2
2020-03-01 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Santos
JM ELITE
2-10
2020-02-02 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
DÖG FC
Raklap FC
1-8
2020-01-26 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zibunda FC
Eldorádó
1-7
2020-01-26 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Berhida SC
DÖG FC
3-2
2020-02-09 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Szentantalfa NVSE
FC Next Cub Cadet
3-1
2020-03-01 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
PD-Truck
Tihany Rege Cukrászda
5-2
2020-02-09 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
ABA Wood
Vitorlás FC
2-1
2020-02-02 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
FC Next Cub Cadet
DS Veszprém
1-5
2020-01-26 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pocca Pince
FC Next Cub Cadet
3-2
2020-02-09 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Zibunda FC
Vitorlás FC
4-7
2020-03-01 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Cselzi FC
4-5
2020-02-02 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Szer-Kontakt Alsóörs
Bádogos
2-4
2020-02-02 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Vitorlás FC
PD-Truck
1-2
2020-01-26 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
JM ELITE
Hatlépcsős
2-5
2020-02-09 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Santos
Red Scorpions Pécsely
1-8
2020-03-01 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Eldorádó
Vitorlás FC
2-4
2020-02-09 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tüzesz Honvéd
REFI
0-2
2020-02-02 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Hatlépcsős
Santos
8-1
2020-01-26 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
REFI
Cosmos
1-2
2020-02-09 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tüzesz Honvéd
Nívó
2-4
2020-03-01 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Berhida SC
Raklap FC
8-0
2020-02-02 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tihany Rege Cukrászda
Zibunda FC
4-0
2020-02-02 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cosmos
Tüzesz Honvéd
7-1
2020-01-26 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Berhida SC
Hatlépcsős
6-3
2020-03-01 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
ABA Wood
2-1
2020-02-09 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Szer-Kontakt Alsóörs
Tihany Rege Cukrászda
1-2
2020-03-01 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nívó
Szentantalfa NVSE
1-3
2020-02-02 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
JM ELITE
Red Scorpions Pécsely
1-4
2020-01-26 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
ABA Wood
Szer-Kontakt Alsóörs
3-2
2020-01-26 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Santos
13-3
2020-02-09 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pocca Pince
Cosmos
3-6
2020-03-01 16:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Hatlépcsős
DÖG FC
6-1
2020-02-02 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
PD-Truck
Eldorádó
0-2
2020-02-02 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
REFI
Nívó
4-4
2020-01-26 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Raklap FC
JM ELITE
5-1
2020-03-01 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Szentantalfa NVSE
Tüzesz Honvéd
3-3
2020-02-09 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Eldorádó
ABA Wood
2-1
2020-03-01 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Pocca Pince
DS Veszprém
6-3
2020-02-02 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
Berhida SC
4-2
2020-01-26 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.175 másodperc