Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
MerlinP25
Mai:
6
Tegnapi:
3
Összesen:
3634
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Eredmények - BKLSZ Bajnokság - Terembajnokság 2022
Nap
|
Hét
| Hónap |
Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Jan
Feb
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Kispadosok
Bádogos
0-3
2022-02-03 19:30
CSÜTÖRTÖK Szabadidő Központ
Lazy IC
Red Scorpions Pécsely
2-1
2022-02-06 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Lénárt Auto-MisztiQum
Pocca Pince
4-4
2022-02-06 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Genezis Trans
Kispályások
6-4
2022-02-06 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tótvázsony
Autógenerál FC Junior
4-5
2022-02-06 14:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cosmos
Eldorado
2-3
2022-02-06 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Cselzi FC
V. M. I.
3-1
2022-02-06 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
NBU-ÉPÍTŐ Tihany
Bádogos
1-3
2022-02-06 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Nívó
ABA Wood
1-7
2022-02-06 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Hentellér
REFI
5-3
2022-02-06 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Kispadosok
Kertdoki Alsóörs
2-2
2022-02-06 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
NBU-ÉPÍTŐ Tihany
Kispadosok
1-2
2022-02-10 19:30
CSÜTÖRTÖK Szabadidő Központ
Cosmos
Zibunda
1-1
2022-02-20 11:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Aromax
Kispadosok
3-5
2022-02-20 11:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
ABA Wood
Pocca Pince
8-1
2022-02-20 12:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
Tótvázsony
1-2
2022-02-20 13:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Bádogos
REFI
1-6
2022-02-20 14:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Kispályások
Cselzi FC
1-4
2022-02-20 15:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Kertdoki Alsóörs
Hentellér
3-3
2022-02-20 17:00
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Autógenerál FC Junior
V. M. I.
6-2
2022-02-20 17:45
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Eldorado
Nívó
5-1
2022-02-20 18:30
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Lazy IC
Genezis Trans
2-3
2022-02-20 19:15
VASÁRNAP Szabadidő Központ
Tótvázsony
Lazy IC
0-2
2022-02-26 11:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Cselzi FC
Genezis Trans
7-1
2022-02-26 12:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Lénárt Auto-MisztiQum
Zibunda
2-2
2022-02-26 14:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Eldorado
Pocca Pince
4-3
2022-02-26 14:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Bádogos
Kertdoki Alsóörs
2-4
2022-02-26 15:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
Autógenerál FC Junior
Kispályások
5-2
2022-02-26 16:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Red Scorpions Pécsely
V. M. I.
3-0
2022-02-26 17:00
SZOMBAT Szabadidő Központ
Nívó
Cosmos
2-0
2022-02-26 17:45
SZOMBAT Szabadidő Központ
Hentellér
Kispadosok
1-1
2022-02-26 18:30
SZOMBAT Szabadidő Központ
NBU-ÉPÍTŐ Tihany
Aromax
1-3
2022-02-26 19:15
SZOMBAT Szabadidő Központ
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.152 másodperc