Főmenü
·
Főoldal
·
Csevegő
·
Fórumok
·
Galéria
·
Személyes adataid
BKLSZ
Terembajnokság 2024
Tabella
Meccsnaptár
Eredmények
Csevegő
Elküldött üzenetek
Csak regisztrált felhasználók tudnak hozzászólni!
Belépés
VAGY
Regisztrálj
.
User Infó
Üdvözlünk,
Anonymous
Felhasználónév
Jelszó
(
Regisztráció
)
Tagok:
Legutóbbi:
StaciYang
Mai:
1
Tegnapi:
1
Összesen:
3581
Látogatók:
Vendégek:
1
Tagok:
0
Összesen:
1
Meccsnaptár - BKLSZ Bajnokság - SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
Nap
|
Hét
|
Hónap
| Szezon
Terembajnokság 2024
Terembajnokság 2024 Selejtező
Terembajnokság 2023
Terembajnokság 2023 Selejtező
Terembajnokság 2022
Terembajnokság 2020
Terembajnokság 2022 Selejtező
Terembajnokság 2020 selejtező
FILIPOVITS ISTVÁN TEREMBAJNOKSÁG 2019
Filipovits István Terembajnokság csoportkör
Terembajnokság 2018
Terembajnokság 2018 selejtező
Terembajnokság 2017
Terembajnokság 2017 selejtező
FUTSAL 4+1 2016
Terembajnokság 2016
Terembajnokság 2016 selejtező
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2015
Terembajnokság 2015
Terembajnokság 2015 Selejtező
FUTSAL 4+1 2014
Terembajnokság 2014
Szabadtéri Bajnokság 2014
Terembajnokság 2014 Selejtező
FUTSAL 4+1 2013
Szabadtéri Bajnokság 2013
Terembajnokság 2013
Terembajnokság 2013 selejtező
Senior Terembajnokság 2012
Szabadtéri Bajnokság 2012 S
Terembajnokság 2012
Terembajnokság 2012 Selejtező
Senior Terembajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011
Szabadtéri Bajnokság 2011 Selejtező
Terembajnokság 2011
Terembajnokság 2011 selejtező
+35, +40 senior terembajnokság 2010
Szabadtéri Bajnokság 2010:
Terembajnokság 2010
Terembajnokság 2010 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2009
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009
BKLSZ Körzeti Teremlabdarúgó Bajnokság 2009 Selejtező
BKLSZ SENIOR (BOGYÓ) TEREMBAJNOKSÁG 2008
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008 II.
SZABADTÉRI BAJNOKSÁG 2008
Terembajnokság 2008
Terembajnokság 2008 Selejtező
Otthon
Idegenben
Eredmény
Mikor
Hol
Penalty FC
Atleticó
7-1
2008-09-17 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
Füredi Zebrák
3-8
2008-09-17 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Pécselyi Ifi
Pálinkaház Piac Placc
1-7
2008-09-19 18:00
Aromax
Balatonszőlős
8-1
2008-09-19 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Red Scorpions Pécsely
Zenebona FC
4-4
2008-09-19 19:00
Romantic
Nívó
2-3
2008-09-19 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
E.on
7-8
2008-09-19 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Zenebona FC
Pálinkaház Piac Placc
2-1
2008-09-24 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Nívó
Korona Panzió
2-1
2008-09-24 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Atleticó
TLC
4-5
2008-09-26 18:00
Aromax
Füredi Zebrák
11-2
2008-09-26 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
E.on
Romantic
4-7
2008-09-26 19:00
Penalty FC
Pécselyi Ifi
14-0
2008-09-26 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Balatonszőlős
BKLC Öregfiúk
1-1
2008-09-26 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
E.on
10-4
2008-10-01 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Füredi Zebrák
Balatonszőlős
5-2
2008-10-03 18:00
Pécselyi Ifi
TLC
1-16
2008-10-03 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Aromax
Nívó
5-3
2008-10-03 19:00
Red Scorpions Pécsely
Pálinkaház Piac Placc
0-2
2008-10-03 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Romantic
4-8
2008-10-03 21:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Penalty FC
Zenebona FC
3-0
2008-10-08 17:30
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
BKLC Öregfiúk
1-3
2008-10-08 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
TLC
Zenebona FC
6-3
2008-10-09 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Romantic
Balatonszőlős
7-4
2008-10-10 18:00
E.on
Aromax
4-11
2008-10-10 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Pécselyi Ifi
Atleticó
2-10
2008-10-10 19:00
Nívó
Füredi Zebrák
4-6
2008-10-10 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Penalty FC
Red Scorpions Pécsely
8-2
2008-10-10 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Romantic
Korona Panzió
5-3
2008-10-15 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Zenebona FC
Atleticó
4-5
2008-10-16 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
E.on
Füredi Zebrák
2-3
2008-10-17 18:00
Balatonszőlős
Nívó
3-5
2008-10-17 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
TLC
Red Scorpions Pécsely
2-4
2008-10-17 19:00
Penalty FC
Pálinkaház Piac Placc
10-4
2008-10-17 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Aromax
BKLC Öregfiúk
5-1
2008-10-17 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Zenebona FC
Pécselyi Ifi
3-4
2008-10-21 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
TLC
Penalty FC
2-1
2008-10-22 17:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Korona Panzió
Balatonszőlős
2-5
2008-10-22 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Nívó
E.on
2-1
2008-10-24 18:00
Aromax
Romantic
10-1
2008-10-24 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
TLC
Pálinkaház Piac Placc
5-4
2008-10-24 19:00
Atleticó
Red Scorpions Pécsely
4-10
2008-10-24 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Füredi Zebrák
0-4
2008-10-24 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Atleticó
Pálinkaház Piac Placc
1-5
2008-10-30 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
BKLC Öregfiúk
Nívó
5-5
2008-10-30 20:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Balatonszőlős
E.on
5-5
2008-10-31 18:00
Red Scorpions Pécsely
Pécselyi Ifi
1-0
2008-10-31 18:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Füredi Zebrák
Romantic
9-7
2008-10-31 19:00
Aromax
Korona Panzió
7-4
2008-10-31 19:00
Kertészeti Szakközép Iskola
Naptár exportálása
League ©
Minden jog fenntartva ? 2002 PHP-Nuke.
Ez a weboldal a PHP-Nuke Web port?l rendszer seg?ts?g?vel j?tt l?tre, mely a GNU/GPl licensze alatt ?ll.
Weboldalunk h?rei el?rhet?ek a k?vetkez? f?jlok seg?ts?g?vel is:
backend.php
vagy az
ultramode.txt
Oldal generálás: 0.149 másodperc